🥇 سابلیمینال قربانی

گرچه با عنوان سابلیمینال چیست تا حدودی تاریخچه ای از این کلمه و این روش کاربردی را برای شما توضیح دادیم. به عنوان مثال ، ممکن است عبارت “احساس خوبی دارم” را ضبط کرده و آن عبارت را درون یک قطعه موسیقی وارد کنیم. سوال دومم اینه ایا من میتونم خودم اهنگ سابلیمینال دانلود کنم و جملات تاکیدی مثبت خودم رو با صدای خودم درش ضبط کنم؟ برای مثال شخصی که عمیقا باور دارد انسانی فقیر است، هر چه قدر هم به صورت پنهانی دریافت کند که تو انسانی ثروتمند هستی و … ذهن او این پیام های رو اصطلاحا فیلتر خواهد کرد و عملا پردازشی صورت نمی گیرد و بی اثر خواهد بود.این عبارت ها انواع بسیارزیاد و همچینین نکات بسیار زیدی دارند که اگر به علم NLP مسلط باشی، به راحتی می توانی تشخیص بدی چگونه پیام هایی ایجاد کنی، که بر ذهن ناخودآگاه خودت موثر باشند. برای مثال پیام های نقل قولی یا داستان های پنهانی را ذهن راحت تر می پذیرد. مثلا در عبارت “می خوام بدانم بعد از ترک سیگار زندگیت چقدر زیبا تر خواهد بود؟

پیام های (صوتی) سابلیمینال عبارت هایی هستند که ذهن آگاه شما را دور می زنند و مستقیماً وارد ناخودآگاه شما می شوند. درود بر شما دوست عزیز، در دوره درمان پانیک تکنیک هایی برای کار روی ریشه ها و علل پانیک وجود داره که می تونه برای ریشه کن کردن پانیک مفید باشه.

تکنیک برق آسا- در این روش سرعت پیام های تأکییدی بالا میرود ولی زیر و بم صدا ثابت میماند، این بارها و بار ها پشت سره هم تکرار میشود با صدایی که تشخیص ان بسیار سخت است. استفاده از سابلیمینال ثروت (که توسط فرد معتبری تهیه شده باشد) اولین گام برای دستیابی به اهداف و خواسته ها است.

همه این ها به راحتی با گوش دادن به سابلیمینال انجام می شود. با این حال، آزمایشهای پیشرفته توسط کارمان و استروب نشان داد که آمادهسازی بصری میتواند در تغییر نحوه احساسات ما موثر باشد و متعاقبا ما را برای گرفتن تصمیمات خرید بر اساس این احساسات تحتتاثیر قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید