🥇 سابلیمینال قربانی

مثلا من دو هفته اول که گوش کردم، بعدش کلی خرید کردم در حالی که قبلا فکر می کردم اگر خرید کنم بعدا به آن پول نیازمند می شوم اما دیدم اصلا این طور نیست. من نمی توانم در خانه بخوابم و به ماشین پورشه فکر کنم که مثلا دو سال دیگر آن را به دست بیاورم!

ذهن آگاه نمی تواند بریدگی را التیام بخشد یا ضربان قلب شما را تسریع کند. بنابراین احساس نگرانی یا بی اثر بودن به هیچ وجه نداشته باشید و به خودتان فرصت دهید. شما که ظاهرا خودتان دکتر هستید، چرا فکر می کنید احتمال دارد این ساب ها کار کند؟ چگونه می توان ضمیر ناخودآگاه را با کمک سابلیمینال برای موفقیت برنامه ریزی مجدد کرد؟ قدرت باور و انتظارامیل کوئه میگویدجدول یا پرتگاهِ ناخودآگاهراهحلبرنامههای جدید که توسط ضمیر ناخودآگاه پذیرفته میشوند باید پرورانده شوند.هنگام برنامهریزی ضمیر ناخودآگاه تکرار خیلی مهم است. دستورالعمل استفاده از این فایل های صوتی سابلیمینال در راهنمای استفاده از فایل های سابلیمینال مسیج بیان شده است و به هنگام خرید فایل نیز دستورالعمل صوتی و pdf نیز به همراه لینک محصول برای شما ارسال خواهد شد.

مهمتر از همه، ضمیر ناخودآگاه همه برنامه های رفتاری شما را که برای زندگی خود استفاده می کنید ذخیره و اجرا می کند. به عنوان مثال، می توانید انگیزه خود را افزایش دهید، عزت نفس خود را افزایش دهید، بیماری ها و هراس ها را درمان کنید … واقعاً بی پایان هستند! Sala@: می توانید درباره محصولی که استفاده کرده اید، توضیح دهید؟ بعد از اینکه چندین بار آنها را آگاهانه تمرین کردید، آنها عادی می شوند و همکنون شما می توانید سوار ماشین شوید و تصمیم بگیرید کجا می خواهید بروید.

عبارت من سالم و سلامت خواهم شد را در نظر بگیرید. هرچند بیشتر دنبال کنندگان شان فیک (غیرواقعی) به نظر می رسیدند اما سه نفر به سوالاتم هرچند کوتاه پاسخ دادند. برای گوش دادن به این فایل های صوتی پیام نهان به ناخودآگاه لازمه که یک سری نکات رو رعایت کنیم تا در کوتاه ترین زمان و با حداکثر کیفیت بتونیم اثرات مورد نظر رو مشاهده کنیم.

چه زمانهایی میشه به فایل های صوتی سابلیمینال گوش داد؟ چون گوش کردن به اون فایلها باعث آرامش و ریلکس شدن و خواب آلودگی میشه خصوصا که دارای موسیقی های تنظیم کننده امواج مغزی هم باشه. شما نمی توانید بر برنامه ریزی ناخودآگاه خود با استدلال های منطقی یا حتی سخت کوشی غلبه کنید. آیا تا به حال در رابطه با فایلهای سابلیمینال مسیج یا فایلهای خود هیپنوتیزمی برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه یا ذهن نیمه هشیار چیزی شنیده اید؟

دیدگاهتان را بنویسید