کلینیک تخصصی سابلیمینال

فایلهای سابلیمینال مسیج به شکلی تهیه شدن که میتوانید به راحتی و در زمانهای محتلف به آنها گوش دهید و تاثیرات آن را در زندگی خودتون ملاحظه کنید. مثال های بالا کاربرد و اثرگذاری سابلیمینال را در تبلیغات به خوبی نشان می دهد. اجازه ندهید کیفتان شلوغ شود و آن را به خوبی سازماندهی کنید.

البته هیچ قانون از قبل نوشته ای برای این موضوع نیست و اثرگذاری آن برای هر شخص کاملاً شخصی و متفاوت از دیگران است. روش اثرگذاری فایل های سابلیمینال هم روی ذهن به همینگونه است. آیا می دانید بدون عبور از این دیوار دفاعی امکان تاثیر گذاری روی ضمیر ناخوداگاه وجود ندارد و به همین دلیل تلقینات ساده و جملات تاکیدی چه در خود هیپنوتیزم ، چه در سابلیمینال تاثیر چندانی در ناهشیار ندارد؟ بخش آگاه ذهن، در واقع مانند نوک تودهی یخی است که میتوانید آنرا روی سطح دریا مشاهده کنید. در فنگ شویی رنگهایی مانند طلایی، سبز، قهوهای، بنفش، قرمز، زرد، آبی و مشکی رنگهای مربوط به ثروت هستند.

درخت جواهرات که سنگهایی مانند یاقوت بنفش، کریستال لیمویی، مرجان، مروارید یا عقیق در آن کار شده است نیز بهعنوان جذبکنندهی ثروت شناخته میشود. از نمادهای ثروت مانند انگور سبز یا بنفش، پرتقال یا گلهای تازه در ناحیهی ثروت آشپزخانهتان استفاده کنید. سعی کنید گلهای زندگی مانند قرمز یا بنفش را در ناحیهی ثروت خانهتان قرار دهید. گوش دادن به این فایل صوتی به شما کمک میکند تا بتوانید مانند یک فرد ثروتمند فکر کنید، افکار مثبت داشته باشید و اشتیاقی سوزان برای رسیدن به پول بیشتر داشته باشید. پس خواسته های بزرگ تان را مو به مو و با تمام جزئیات بخواهید و برای رسیدن به آنها یک زمان تعیین کنید.

این رنگها میتوانند در آینهها، چارچوبها، نقاشیها، سینیها، میز چای، بالشتها، قالیچهها یا کتابهای بزرگ به کار رفته باشند. استفاده از گیاهانی که گلهای قرمز یا بنفش دارند، میتواند تأثیر این کار را افزایش دهد. یک گیاه ثروت میتواند باعث افزایش پول و کامیابی شود. بامبو معمولا در گلدان شیشهای گذاشته میشود، اما اگر آن را درون یک گلدان سرامیکی گذاشتهاید، یک سکهی فلزی درون آن قرار دهید. همچنین میتوانید آکواریوم را درمقابل درب ورودی خانه تان قرار دهید. میتوانید از گل طبیعی، نقاشی یا تصویر گل یا گلهای مصنوعی و ابریشمی استفاده کنید. همچنین میتوانید از درپوشهای مات یا همرنگ دیوار برای پوشاندن سوراخ استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید