کلینیک تخصصی سابلیمینال

چند روز تا چند هفته طول میکشه تا متوجه تغییرات بشین. موسیقی سابلیمینال یکی از موثرترین روش ها برای تغییر برنامه منفی ذهن و به روز رسانی آن است. تمامی این برنامه ها در ضمیر ناخودآگاه شما ثبت و ذخیره می شوند و به گونه های مختلف در زندگیتان متجلی می شوند.

ضمیر ناخودآگاه قسمتی از مغز است که اگر هر گونه اطلاعات و دیتایی به آن وارد شود، مغز آن را فوراً پذیرفته و جزء قواعد روزمره خود قرار میدهد. بنابراین تکنولوژی استفاده شده در فایل های صوتی سابلیمینال با کنار زدن ذهن تحلیل گر یا همان ضمیر خودآگاه مستقیماً به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرده و مجدداً ذهن ناهوشیار را برنامه ریزی می کند .

شما نمی توانید با بحث های منطقی یا تلاش فراوان برنامه ریزی ضمیر ناخوداگاه خود را تغییر دهید. ناخوداگاه تمام اطلاعات را در سیستم خود نگه میدارد اما نمایش این اطلاعات متکی به باورها والگوهای ماست. چطور می توان ضمیر ناخوداگاه را در جهت موفقیت مجددا برنامه ریزی کرد؟ هدف ما در کورزپاور استفاده از این قدرت و تواناییست و کارکرد فایل های ما در واقع برنامه ریزی مجدد این ضمیر به دلخواه و تحت کنترل ماست. سابلیمینال عاطفی: ابتدا مواردی که مورد علاقه مخاطب می باشد را در تبلیغ نشان می دهند و سپس هدف تبلیغ را.

س: هدفون مورد نیاز است؟ آیا سابلیمینال حرام است ؟ آیا سابلیمینال خطرناک است ؟ ضمیر خودآگاه کنترلی بر روی ضربان قلب شما ندارد اما ضمیر ناخودآگاه قادر به این کار است. اکنون که دانستید ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه چیست و چگونه کار می کند. ضمیر ناخودآگاه حاوی خرد، حافظه و هوش است و مرکز خلاقیت، افکار و احساسات به شمار می رود. چطور می توان با سابلیمینال به نتیجه سریع تر دست یافت ؟ سابلیمینال گفتاری: وقتی فرد با طرف مقابلش در حال مکالمه است از کلماتی که فرد مقابل از ان استفاده می کرده است، استفاده می کند و همین امر موجب می شود که فرد، به طرف مقابل اعتماد بیشتری کند.

من سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس، صحبت در جمع و تقویت اراداه را تهیه کردم. در حقیقت لازم به ذکر است که یک ذهن آگاه، میتواند تنها موسیقی را از طریق حس شنوایی خود، درک کند. در نظر داشته باشد هر چه نتایجی که می خواهید به آنها برسید پر اهمیت تر باشند، مدت زمان بیشتری طول می کشد تا نتیجه ظهور کند.

دیدگاهتان را بنویسید