کسانی که از سابلیمینال نتیجه گرفته اند نی نی

سلام آقای دکتر دوره های سابلیمینال موثر تر هستند یا دوره های خود هیبنوتیزم؟ در صورتی که مشکلی در استفاده از خدمات سایت دارید میتوانید با ارسال پیامک مشکل خود را به راحتی حل کرده و پاسخ خود را دریافت کنید. به نظر من مخصوصا برای زبان فارسی چیزایی که دارن بعضی از سایت ها ارائه میدن یک سری فایل بی ارزش و بی تاثیر هست و قصدشون فقط سودجویی از این طریق هست . او دریافت که در فیلمهای سینمایی برای پاپ کرن و کوکا کولا این چنین تبلیغ شده بود: «اگر گرسنه اید پاپ کرن بخورید!

در سال ۱۹۷۸ شبکهٔ تلویزیونی KAKE-TV شهر ویچیتا در ایالت کانزاس آمریکا از پلیس مجوز ویژهای دریافت داشت تا پیامی زیرآستانهای را در گزارشی از قتلهای زنجیرهای آن ایالت در کوششی برای به دام انداختن قاتل آنها بگنجاند. برای درک حجم و بزرگی این عدد باید گفت که اگر در هر یک ثانیه یک سیناپس را بشماریم شمارش کل آنها در طول سی و دومیلیون سال تمام می شود.حالا اگر می خواهید تعداد مدارهای نورونی ممکن ( تعداد اندیشه های یک مغز ) را مورد توجه قراردهیم با یک رقم نجومی یعنی ده در مقابلش یک میلیون صفر مواجه خواهیم شد. در مقام قیاس باید بدانید کل ذرات شناخته شده جهان تنها ده در مقابلش هفتاد و نه صفر است. این اعداد شگفت انگیز به ما می گویند که مغز ما می تواند برای هر مساله ای صدها هزار راه حل پیش پایمان بگذارد و برای هر تصمیم هزاران تحلیل و بررسی انجام دهد و وقتی ما از کلمه “نمی توانم” در موقعیتی استفاده می کنیم باید آگاه باشیم که “نمی توانم” برای سیستمی با چنین عظمت به معنای انصراف از ادامه فکر کردن است. زیرا همانگونه که گفته شد اگر مغز بخواهد تمام راه های موجود برای رسیدن به یک پاسخ را بررسی کند میلیونها سال باید وقت صرف کند اما علت این انصراف چیست ؟

این طیف محدود که بر اساس طول موج شامل رنگ ها از بنفش به قرمز می شوند، طیفی است که ذهن خودآگاه ما می تواند آن را پردازش کند. سابلیمینال برای چه سنی مناسب است ؟ 7rid0UAHM7o برای تماشای ویدیو خودم از چه سابلیمینال هایی استفاده کردم؟ بدین ترتیب که او فریمهایی از تصاویر مستهجن را لابهلای یک فیلم کودکان میگنجاند که پس از نمایش باعث آزردگی و در نتیجه گریستن ناخودآگاه آنان میشود. با این حال، شواهدی از دهه ۱۹۶۰ وجود دارد که ادعا میکند نشان دادن تصاویر ناخودآگاه، عملکرد رفتاری را بهبود میبخشد. همزمان با بیشانگاری پیامدهای پیام زیرآستانهای در فرهنگ عامه، بهکارگیری تصاویر زیرآستانهای در صنعت سینما نیز گسترش یافت.

در سال های اخیر استفاده از پیام های سابلیمینال برای تاثیر بر ناهشیار بین مردم بسیار محبوب شده است. برای این که پیام های سابلیمینال به درستی تنظیم شوند، نیاز است که این پیام ها توسط متخصصی که به ساختار ناهشیار شناخت کامل دارد، تهیه شوند. اگر دقت کنید بیشتر افرادی که درباره قانون جذب صحبت می کنن دانش تخصصی درباره ناهشیار ندارن و متاسفانه همین مساله باعث سردرگمی افراد میشه. موفقیت 98 برترین شبکه انگیزشی و مرجع سمینار و کتاب های موفقیت ، قانون جذب و کسب ثروت در ایران می باشد . این امواج شما را در حالت آرامش بیشتری قرار داده و شما را نسبت به دریافت تلقینات پذیراتر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید