کسانی که از سابلیمینال نتیجه گرفته اند نی نی

شما با گوش دادن به این فایل سابلیمینال به دلیل داشتن امواج آلفا و بتا ، ذهن خود را به حالت خلسه می برید. قبل از اینکه وسوسه بشوید و با اولین سرچ در گوگل، فایل های سابلیمینال رایگان و بی نام و نشان موجود در اینترنت را دانلود و گوش کنید، کمی وقت بیشتر بگذارید و بیشتر جستجو کنید. شما میتوانید تک تک حروف نام TOYOTA را از این لوگو استخراج کنید. ببخشید می خواستم بپرسم شما گفتید که این روی رنگ چشم تاثیر نداره ، پس چرا بعضی ها نتیجه می گیرن ؟

به عنوان مثال، شما به کمک عبارات تاکیدی سابلیمینال می توانید انگیزه و عزت نفس خود را بالا ببرید و یا بر بیماری غلبه کنید. وزن خود را از دست می دهم! و از آن جایی که چاقی و اضافه وزن زیاد بیماری های زیادی به همراه دارد؛ از این رو باید به فکر کاهش وزن و لاغری بود. به هر حال از گوش دادن به سابلیمینال در هنگام انجام کارهایی که استرس زا است و یا نیاز به توجه زیادی دارد خودداری کنید، مثلا در هنگام رانندگی و یا بازی ویدئویی.

شما هم در حالت بیداری و انجام کارهای دیگر و هم در موقع خواب می توانید به سابلیمینال گوش دهید. بله شما می توانید در هنگام انجام کارهای دیگر مانند شستن ظرف ها و یا تماشای تلویزیون نیز به سابلیمینال گوش دهید. حواس پنجگانه ما در طول روز به مغز ما اطلاعاتی را ارسال می کنند که باعث شکل گیری کارهای ما و احساسات ما می شوند.

این کار باعث میشود تا مخاطب، فردی را که از این تکنیک استفاده میکند را با خود در یک سطح ببینید و به او اعتماد بیشتری پیدا بکند. به کمک این سابلیمینال و با تداوم استفاده و همچنین استفاده از سابلیمینال بوستر ، می توانید سرعت تاثیرگذاری سابلیمینال را افزایش داده وسریعتر از سابلیمینال نتیجه بگیرید.

دلیل دیگر این می تواند باشد که در آن واحد به چند سابلیمینال گوش می دهید. پس سعی کنید ابتدا چند نفس عمیق بکشید و بدن و ذهن خود را آرام کنید و سپس به سابلیمینال گوش دهید. مراقب باشید که بیش از حد به سابلیمینال گوش ندهید تا ذهن خود را خسته نکنید و از آن زده نوشید. گوش دادن به سابلیمینال را به بخشی از عادات روزانه خود تبدیل کنید و مدام به دنبال رسیدن به نتیجه سریع نباشید. نگاه کردن به آیینه و به دنبال نتیجه گشتن باعث اثر بخشی کمتر سابلیمینال می شود. من و همسرم با هم دوره سابلیمینال لاغری را شروع کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید