کسانی که از سابلیمینال نتیجه گرفته اند نی نی

شما تنها با صحبت کردن با مشتری می توانید سفارش خود را دریافت نموده و کار خود را در خانه آغاز نمایید. زمانی که اینترنت به زندگی ما وارد شد بسیاری از افراد با امکانات ویژه آن آشنایی نداشتند و تصور می کردند تنها برای یافتن پاسخ سوال خود باید به آن مراجعه کنند. ذهن، فکر و احساس را در زندگی وارد کنید. بنابراین، گوش دادن مداوم به موسیقی فایل های صوتی پنهان و همچنین تکرار هر روزه این فایل ها، می تواند باعث وارد شدن همه پیشنهادات مثبت و تلقین به ضمیر ناخودآگاه شما شود. در این آزمایش، قبل از اینکه به سوژهها کلماتی در بالاتر از حد آگاهی آنها نشان داده شود ، یک کلمه (که به سرعت برق میزد) به طور ناخودآگاه نشان داده میشد.

مطالب ارائه شده در این دوره بسیار کاربردی هستند و شک نداریم که از مطالب آن شگفت زده می شوید. اگر این دوره به صورت کارگاه حضوری برگزار شود باید بابت شرکت در آن بیش از ۹۹ هزار تومان پرداخت می کردید. برخی نیز تصور می کنند این دوره به این دلیل رایگان است که محتوای زیادی ندارد! بنابراین می توانید بدون هیچ گونه نگرانی و ریسک در این دوره رایگان علم ثروت شرکت کنید و از اطلاعات یک کلاس ۹۹ هزار تومان به صورت رایگان استفاده کنید.

این انرژی توانایی انجام کار دارد و میتواند خواستهی ما را به سمتوسوی ما بکشد و جذب کند. یادمان باشد که ما برای ضمیر ناخود آگاه داریم کار میکنیم و باید ضمیر ناخود آگاه را بشناسیم که چه طور عمل میکند و چه ساز و کاری دارد. برای نتایج بهتر، حداقل روزی یک بار به موسیقی بی کلام سابلیمینال گوش دهید.

و همه میتوانند با به عمل رساندن مطالب آموزشی و انجام دادن تمرینات نتایج شگفت انگیزی بگیرند. این اطلاعات و مهارت ها برای همه اقشار جامعه (مشاغل آزاد، کارمندان مدیران، خانم های خانه دار، دانش آموزان و دانشجویان و هرکس که ثروتمند شدن را دوست دارد ضروری است. همه ی امکانات رفاهی در آموزشگاه وجود دارد.استراحت، میان وعده، عصرانه و ناهارهای خوشمزه ی روز جمعه در محیطی شاد.

دیدگاهتان را بنویسید