کسانی که از سابلیمینال نتیجه گرفته اند نی نی

کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست زیرا روزانه پیام های بسیاری از آقایان و خانم هایی مبنی بر نارضایتی از قد خود و کمبود اعتماد به نفس خود برای قد کوتاه آن ها، دریافت می کنیم. در حقیقت، این عناصر باعث میشوند تا فرکانسهایی از ذهن ما ارسال شوند تا جذب و دریافت نعمتها و خواستههای مورد نظرمان در زندگی فردی و اجتماعی، محقق گردد. در طرف دیگر این مبحث این صحبت به میان می آید که ما چگونه قادر به انطباق خود با سبک های مختلف در زمان ها و موقعیت های مختلف و کار با افراد متفاوت می شویم؟

آنالیز کردن کار ذهن هست و ذهن ناخودآگاه تو از ناشناخته ها فراری است و سعی می کند تو را به شرایط امن قبلی برگرداند. این ذهنی است که شما در طول روز به طور فعال و عمدی با آن فکر می کنید. شما میتوانید فایل صوتی سابلیمینال بیوکنزی چشم کهربایی را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید.

اولین استفاده ها از سابلیمینال مربوط به استفاده تبلیغاتی بود که در آگهی های تبلیغاتی برای ترغیب بینندگان و شنوندگان برای خرید و مصرف بیشتر محصول یا خدمات استفاده می شد. در آخر لازمه یاد آور بشم تقریبا ۹۵% تصمیم ها و اعمال گذشتت نتیجه برنامه ریزی ذهن ناخودآگاهت بوده و بدیهی است که زندگی الآنت نتیجه اعمال گذشتت هست. فکر کنم تو سایر دیدگاه ها توضیحات مفصلی در پاسخ به این سوالها داده باشم که این انتظارها چقدر غیر واقع بینانه هستند. همچنین در مورد این روش در یک صفحه مطبوعاتی که توسط صدها سایت خبری منتشر شده است میتوانید.

فقط یک نکته خواستم اضافه کنم فایلهایی که در سایت ما هستند خود هیپنوتیزمی هستند و فرد می تونه صدای شنونده رو بشنوه و مطمئن بشه که چه محتوایی بهش تلقین میشه. این فایلها شامل پیامهایی هستند که میتوانند در ذهن و و ضمیر ناخودآگاه ما، موثر واقع شوند و به ما کمک کنند تا بتوانیم تغییرات الگوهای ذهنی و جسمی مورد نیاز خود را برنامه ریزی کنیم. علاوه بر این سابلیمینال و بیوکنزی به برنامه ریزی دوباره ضمیر نا خود آگاه می پردازند. این فایلها به ریشه های فکری که منحر به افسردگی می شن می پردازه .

دیدگاهتان را بنویسید