کسانی که از سابلیمینال نتیجه گرفته اند نی نی

و تک تک این موضوعات برنامه های سابلیمینال متفاوتی رو طلب میکنن! مثلا من معتاد اینترنت هستم وقتی ببینم وای فای روشنه به صدم ثانیه نمیکشه میرم سراغ یوتیوب تا هفت هشت ساعت ،این جا دیگه مغزم دستور نمیده و خود به خود صورت میگیره ایل این رو با سابلمینال میشه درمان کرد؟ و تا چه حد از تصمیم خود مطمئن بودند.

سلام دکتر چطو میتونم با خود شما صحبت کنم؟ یا اگه میخواین لاغر شین، و بزرگترین مشکل شما تو این حوزه اینه که نمیتونین با پرخوری عصبی کنار بیاین، میتونین سابلیمینالی طراحی کنین که به طور خاص روی موضوع آرامش تاکید داشته باشه! بهتره در کنار سابلمینیال دوره غلبه بر اضطراب اجتماعی را تهیه کنید.

همچنین فایل هایی که به صورت تک فایل تهیه می شوند، نمی توانند کمکی به فرد بکنند. اصلا گفته نمی شود که آیا این فایل ها توسط گرداننده سایت تهیه شده اند یا کپی کاری از سایت های دیگر هستند. این فایل های سابلیمینال کمک میکنند تا بسیار از ابعاد روحی و جسمی ما به شکل دلخواه مان در بیایند. و بعد یه خروجی ازش بگیرین و فایل سابلیمینال صوتی شما آماده س!

اما تعداد خیلی کمی از ما با این پیام های صوتی آشنایی داریم و از نتایجی که سابلیمینال ها میتوانند در زندگی ما داشته باشند خبر نداریم. اما جالب است بدانید که شرکت های بزرگی مثل کوکا کولا ، دیزنی و… از این روش برای برند شدن استفاده کردهاند. تو منوی Effect ، گزینهی Reverse این کارو میکنه.

2. سابآدیبل – پیامهای کوتاهی که تو یه موزیک یا پادکست کاشته میشن و این پیامها شنیده نمیشن! مهم ترین چیزی که تو ساخت پیام سابلیمینال وجود داره اینه که پیام درست (همون عبارت تاکیدی) رو به نیت درستی (برای مثال، تو مثال چاقی،اضطراب!) بسازیم. به دلیل وجود این عوامل غیرقابل کنترل خارجی و عدم یافتن روش استاندارد آزمایش، CIA معتقد بود که نتایج واقعی نبودهاند و اثر محرکهای سابلیمینل بر افراد به عوامل ذهنی بسیار وابسته هستند.

دیدگاهتان را بنویسید