کسانی که از سابلیمینال نتیجه گرفته اند نی نی

با استفاده از آلبوم سابلیمینال افزایش فروش و رونق کسب و کار ، میتوانید با وارد کردن باورهای جدید در ضمیرناخودآگاه خود، افکار و ذهنیت مناسب جهت پیشرفت و افزایش فروش در کسب و کار خودتان را ایجاد کنید. زیرا وقتی مریض میشویم بهطور مداوم به مریضی خود فکر میکنیم حتی سعی میکنیم با بدنمان مریضی را همراهی کنیم و بیشتر خود را به مریضی بزنیم تا یک مقدار محبت و توجه کسب کنیم. وقتی بزارید و روی خودتون کار کنید!

سلام خانم فاطمی ممنونم بابت سایت خوبتون یه سوال داشتم اگه جوابش رو بهم بدید خیلی خوشحال میشم بنده از چندین سال پیش قدرت ضم یر ناخودآگاه رو فهمیدم و خیلی جاها تونستم باهاش ارتباط خوبی برقرار کنم من فقط یه نگرانی ای دارم اونم اینه که چون میتونم با ضمیرناخودآگاهم ارتباط برقرار کنم افکاری منفی هراز گاهی کاملا بصورت شیطانی و لج کردن به کلمات تاکیدی و بالعکس کردن اونها به ذهنم خطور میکنه که انگار میخواد ضمیر ناخودآگاهم رو خودش در بر بگیره که من سریعا از اون فکر خارج میشم و به حال وبه عادی بودن شرایط فکر میکنم که از سرم بیرون بره اما هرازچندی باز به ذهنم میاد میترسم آخر کار به دستم بده خواهش میکنم یک جوابی بدهید که کاملا از سر بیرون بره. آیا این اتفاقات طبیعیه و برای اکثر افراد هم پیش میاد؟

اما ذهن ناخودآگاه هم اطلاعات وارد شده را طبقه بندی می کند وبرخی از آن ها را اعمال نمی کند و مانند یک سری زباله های ذهنی برای همیشه در حافظه بلند مدت خودت نگه می دارد. دستورات موجود در این فایل ها هشیاری را احاطه می کنند.از نظر شنوایی خودآگاه و عادی ما چیزی شبیه زمزمه ای آرام و کمی غیرقابل درک هستند، اما ناخودآگاه ما به راحتی آنها را درک می کند.

هر فایل صوتی سابلیمینمالی که بیشتر ازش خوشتون میاد رو دانلود کنین (فایل ها متنوعن). مثلا من چند ماه هر روز با خودم تکرار کنم چشم من آبی است و منتظر باشم چشمآبی شوم! هر چند گاهی برای افسردگی یا اضطراب آهنگهایی را انتخاب می کنند که شادی و آرامش را مشخصا مورد توجه قرار دهد. سلام من راجع به كاهش وزن مشكل دارم ، امكانش هست راهنمايي كنيد به چه صورت و چند درصد اين روش جواب ميده؟ اگر نمی تونی چنین روزی را تصور کنی، پس هنوز یا رویایی نداری یا برات مشخص نیست، و تا زمانی که رویایی نداشته باشی یا ندانی چه رویاها رو آرزوهایی داری، به چه چیزی می خوای دست پیدا کنی؟

دیدگاهتان را بنویسید