کسانی که از سابلیمینال نتیجه گرفته اند نی نی

این یک قانون است: اگر باور کنید که پول به دست می آورید، حتما می آورید. اگر باور کنید که پول به دست نمی آورید، حتما به دست نخواهید آورد. چگونه مردم برای خرید سیگار پول خرج می کنند ولی برای محصولی که شما به بازار ارائه می دهد پول خرج نمی کنند؟

درود بر شما دوست عزیز؛ روزانه چند بار گوش کنید ایرادی نداره و مشکلی ایجاد نمی کنه. سلام حتما باید با هدفون گوش کنیم یا بدون هدفون و از موبایل هم میشه گوش داد ؟ مردم ایران بالای چند هزار میلیارد تومان سیگار کشیده اند و این را بین ده میلیون نفر سیگاری در ایران تقسیم کنید، حالا سوال این است که پول دست مردم است یا نیست؟

مصرف سیگار سال گذشته در ایران بالای چند هزار میلیارد تومان بوده است. مصرف فست فود در ایران بیشتر از پانزده هزار میلیارد تومان بوده است. حتما یکبار در زندگی شنیده و یا اینکه تجربه کرده اید که بسیاری از آدم ها می گویند: «فلان سال زمینی برام پیشنهاد شد که اگر می خریدم، الان قیمتش ۵۰ یا ۱۰۰ برابر شده بود.

اکثر سایت ها نه شماره تماسی نه اینکه مشخصه اصلا کی هستن. اکثر سایت ها نه شماره تماسی، نه اینکه مشخصه اصلا کی هستن. حالا بنظرتان مردم پول دارند یا نه؟ فلان رفقیم دقیقا رفت همان زمین را خرید و الان چندصد برابر سود کرده» حالا سوال این است که چرا تو آن زمان زمین را نخریدی، همان سالی که پول هم داشتی؟

درنتیجه، جهان نیز بهسادگی همهی این افکار، کلمات و رفتارها را به تجربههای آیندهات باز میگرداند و تو در تعجب هستی که چرا وضعیت آنطور که تو میخواهی، تغییر نمیکند. چرا تمرکز بالا ذهن من باعث شده تا قدرت یادگیری بالایی داشته باشم؟ ما چرا بی پول هستیم؟ دقیقاً این قانون نظام هستی است که ما در زندگی به هر چیزی باور داشته باشیم با همان روبرو خواهیم شد. یادتان باشد که این قانون اول داشتن ذهنیتثروتمند است اما شرط کافی و لازم برای رسیدن به ثروت نیست. تمام محدودیت های ما برای موفقیت، درون ذهن ماست.

دیدگاهتان را بنویسید