کسانی که از سابلیمینال نتیجه گرفته اند نی نی

این ثروت می تواند منبع خوی برای انجام اموری باشد که سال ها آرزویش را داشتید. بنابراین این کار باید به تدریج، با تکرار و مرحله به مرحله انجام شود. جواب مثبت است. ذهن خودآگاه فقط میتواند صداهایی را که در این محدوده کوچک است را شناسایی کند. انجام این تمرین در روزهای اول بسیار مشکل است و اغلب ذهن به تجربیات قبلی باز می گردد.

درود بر شما دوست عزیز من سال 1383 پژوهشی در این زمینه انجام دادم. اگر از این گونه افراد بخواهید شخصیت خود را تعریف کنند کلمه “زود جوش” را حتماً خواهید شنید چون خودشان هم قبول دارند عصبی می شوند و کنترلی بر خشم و عصبانیت خود ندارند. در یک مطالعه تجربی در مورد تأثیر کلمات ناخوشایند (در یک قطعه موسیقی) بر انتخاب یک نوشیدنی، نویسندگان هیچ یافتهای مبنی بر اثرگذاری پیدا نکردند. مثلا قد آدم بعد از سن بلوغ یک دفعه چند سانتی متر اضافه یا چربی های بدنش با شنیدن یک فایل صوتی آب شود! پول می تواند به انسان حس شادی، احساس امنیت و یا آزادی بدهد.

در تکنیک های عملی کسب ثروت با قانون جذب فرا می گیرید که چگونه پول را به خود جذب کنید. آیا می دانستید کسب ثروت با قانون جذب نیز میسر است؟ با این حال استفاده از البوم بیوکنزی چشم کهربایی رنگ چشمان شما بیشتر به سمت زرد طلایی تمایل پیدا میکند که میزان رنگ آن برای هر فرد متفاوت است .

هر کدوم دقیقا به همون اندازه تکنولوژی سابلیمینال دارن، ولی با سبک های موسیقی مختلف برای سلیقه های مختلف. بدیهی است که هنوز به ثروت دست پیدا نکرده اید ولی وانمود کنید که ثروتمند هستید. با معاینهی او متوجه شدن دارای رحم عفونی است . فکر نمی کنید اگر چنین کارهایی با چند فایل سابلیمینال ساده شدنی بود، تحول بزرگی در علم به وجود نمی آمد؟

همانند افراد میلیاردر رفتار کنید و همچون کسی که ثروتی رویایی را در اختیار دارد فکر کنید. این ذهن و تفکرات است که کنترل زندگی را در دست دارد. اما چه اتفاقی میافتد که انالپی به کمک مدیتیشن ما را تبدیل به آهنربای ثروت میکند و تاثیر حداکثری در میزان کسب ثروت دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید