کسانی که از سابلیمینال نتیجه گرفته اند نی نی

همچنین می توانید وبلاگتان را با ارائه محصولات دیگری مثل یک کتاب الکترونیکی، قالب یا راهنمای ای که خودتان آن را ساخته و یا نوشته اید ترویج دهید. هیتلر در کتاب نبرد من میگه دروغ باید به اندازه کافی بزرگ باشه تا مردم باورش کنن. ۳- هنگام گوش دادن به فایل های سابلیمینال (هیپنوتراپی پنهان) چه چیزی را باید بشنوم؟ با احساس مثبت و اشتیاق فراوان گوش دهید.

هنگامی که کارهای سنگینی را انجام نمی دهید بهتر است از سابلیمینال استفاده کنید. 2. درمان چاقی با استفاده از سابلیمینال لاغری. می توانید مهارت های جدیدی مانند فروش، تبلیغات یا افیلیت مارکتینگ (سیستم همکاری در فروش) را یاد گرفته و بکار ببرید تا با استفاده از پلتفرم هایی مثل Ad Thrive و Amazon Associates وبلاگتان را مقیاس بندی کنید. به خاطر داشته باشید که سهامی که شما در آن سرمایهگذاری میکنید میتواند در طول مراحل مختلف زندگی تغییر کند.

سابلیمینال جامع جذب ثروت سابلیمینال جامع جذب ثروت”اینجا صحبت از جذب ثروت است،نه کسب ثروت”هدف من در پارسی ساب ساختن فایل سابلیمینالی بود که گوش کردن به آن باعث جذب پول از راههای مختلف به زندگی فرد شود. از اونجا که گوش کردن به اونها نیازی به توجه کردن شما به فایل صوتی نداره بنابراین هر وقت دوست داشتید میتونید بهشون گوش بدید.

جناب دکتر بنده مدتیه که درگیر مشکل دیسک کمر هستم و از اونجایی که در فایل صوتی متذکر شدید به هرجایی نمیشه اعتماد کرد و هر سابلیمینالی رو نباید گوش کرد چراکه ممکنه ضرر داشته باشه. اما چند نکته رو خدمت شما می گم. به عنوان مثال، شما میتوانید شرکت طراحی وب راهاندازی کنید یا یک شرکت خدماتی برای بردن سگها به پیادهروی، اما کار پیادهروی سگها یا برنامهنویسی را بر عهدهی شخص دیگری بگذارید. اما خودم میروم پیدایشان میکنم و مخشان را میزنم تا این کار را بکنند. این یکی کمی متفاوت از صرفا فروش تبلیغات در سایت تان است.

ممکن است حتی جملات تأکیدی جذب پول را هم یک یا چند بار در روز تکرار کنید ولی چون فقط به زبان می آورید و آنها را باور ندارید، تاثیر چندانی عایدتان نمی شود. یه پلی لیست درست کنین و بذارین پشت سر هم پخش بشن. همچنین ما می توانیم از راه بهتری پول زیاد در بیاوریم مثل محصولات فیزیکی بفروشید درست مثل یک سایت وبلاگ نویسی، راههای متفاوتی برای پول درآوردن زیاد بدون انجام کار با فروش محصولات فیزیکی وجود دارد. این مورد با عنوان آربیتراژ شناخته شدهاست و به این ترتیب است که اساسا باید شخص دیگری کار را برای شما انجام بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید