کسانی که از سابلیمینال نتیجه گرفته اند نی نی

و در آخر یکی از مهم ترین دلایلی که اینجا فرصت نشد بازش کنم عبارت ها و پیام های بی اثر یا غیر کلیدی هست! در آخر لازمه یاد آور بشم تقریبا ۹۵% تصمیم ها و اعمال گذشتت نتیجه برنامه ریزی ذهن ناخودآگاهت بوده و بدیهی است که زندگی الآنت نتیجه اعمال گذشتت هست. آن فکر نمی کند پول می تواند حتی جان تو را نجات دهد، مگر آن که از قبل آن را برای این شرایط برنامه ریزی کرده باشی.

ذهن ناخودآگاه قدرت تحلیل و پردازش اطلاعات را مانند ناخوداگاه ندارد اما به این معنی نیست که هر اطلاعاتی رو که بخواهیم می توانیم مستقیما وارد آن کرده و آن را برنامه ریزی کنیم. در نتیجه، پیامهای ناخودآگاه میتوانند به مصرف کنندگان این فشار اضافی را به افراد تحمیل کنند تا یک محصول یا برند خاص را انتخاب کنند، اما ارزش ویژه برند مبتنی بر اعتماد و شفافیت است.

آیا می خواهید در نهایت از زیر فشار روانی رژیم لاغری به صورت طبیعی خارج شوید؟ ذهن ناخودآگاه تو با توجه به ورودی هایی که دریافت می کند مانند افکار تو، چیزهایی که می بیند و می شنود و .. مرتب برنامه ریزی می شود اما هر چیزی که دریافت می کند روی ان تاثیری ندارد! روی هم رفته، این نتایج نشان میدهند که آمادهسازی ناخودآگاه (که قبلا تصاویر ناخودآگاه را نشان میدهد) امکان بهبود پردازش تصویر را زمانی فراهم میکند که آن محرکها بعدا به صورت سوپریمینال ساخته شوند. در صورت درست بودن شما در آن شرایط بدون تلاشی می مانیو اگر جواب “نه” باشد، ذهن ناخوداگاه جوری تو را کنترل خواهد کرد به که شرایط قابل بقا و حیات خود برگردی.

بیصبرانه منتظر خواندن نظرات شما هستم. از اونجایی که آدمی هستم که سخت اعتماد می کنم، گفتم باید با چشمان خودم پژوهش های آقای دکتر درباره هیپنوتیزم و سابلیمینال را ببینم تا باور کنم. یکی از مهم ترین اهداف ذهن ناخودآگاه بقای ما هست ( البته بقا تنها وظیفه آن نیست و در مقاله ای جداگانه مفصل درباره ذهن ناخودآگاه توضیح خواهم داد) واین کار را با اطلاعاتی که از محیط از جمله حواس ۵ گانه، کانال های شهودی و راه های دیگر دریافت می کند انجام می دهد. او دریافت می کند که چه محیطی، یک محیط طبیعی و قابل زندگی برای ما است و آن را با اطلاعاتی که از قبل دارد، مقایسه می کند حتی یک کودک تازه متولد شده هم اطلاعاتی از قبل مانند غریزه و … در ذهن ناخودآگاه خود دارد. ذهن ناخودآگاه مانند خودآگاه درک نمی کند که چه چیز خوب یا درست است. ناخودآگاه اینگونه عمل می کند: آیا این شرایط الان بر اساس اطلاعات قبلی شرایطی درست و امن است یا نه؟

ممکنه شما هم اولین بار است که از این موضوع مطلع شده اید و احتمالا قبل از این از وجود چنین قدرتی در درونتان آگاه نبوده اید و این عدم شناخت کافی همان دلیلی است که عموم مردم را به پاسخ نمی توانم می رساند. واضح است وقتی که می توانیم از گنجی استفاده کنیم که از وجودش آگاه شویم و روش دستیابی به آنرا هم بدانیم پس چرا از آن در راه رسیدن به اهدافمان استفاده نکنیم ؟ سابلیمینال لاغری یکی از بهترین ، کم هزینه ترین و جدیدترین راه ها برای لاغری متناسب در تمام بدن و به صورت دائمی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید