کسانی که از سابلیمینال نتیجه گرفته اند نی نی

16. تمام موانع من که بر سر راه جذب پول قرار دارند، اکنون محو میشوند. بعد از دفع موشهای بالا و کلاً در پرهیز گذاشتن کلیه خبرهای منفی راجع به پول و ثروت، در ادامه این مقاله خواهید آموخت که چهکار بکنید و چطور فکر کنید تا به ثروت بیشتری بهسوی خود جذب کنید.

با استفاده از سابلیمینال لاغری وزن کم کند و یا با سابلیمینال اعتماد به نفس ، اعتماد به نفس داشته باشد و آن را افزایش دهد. ۴- به راحتی آن را تصور می کنید و کاملا آن را احساس می کنید و برای شما یک چیز طبیعی و بدیهی است.

گوش کردن به دموی یک دقیقه ای از فایل های صوتی سابلیمینال مسیج به شما در انتخاب بهتر کمک میکند. یک هدف زمانی در ضمیر ناخودآگاه ثبت میشود که شما انتظار وقوع آن را داشته باشید و وقوعش را قطعی و از پیش اتفاق افتاده بدانید. در دستیابی به شانس و ثروت این است که از دارائیهای خود آگاه بوده و از آنها بهره بگیریم.

8. رفاه به صورت مستمر اطراف من جریان مییابد. 14. تمام مقاومتی که در من نسبت به دریافت رفاه وجود دارد، منحل خواهد شد. احتمالات جهان به دنبال من است. 10. تمام پولی که نیاز دارم، منتظر است تا آن را به دست آورم. برای خریداری و دانلود این محصول کافیست ابتدا بر روی دکمه ” افزودن به سبد خرید” در سمت راست کلیک کرده و پس از طی مراحل پرداخت اقدام به دانلود محصول نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید