کسانی که از سابلیمینال نتیجه گرفته اند نی نی

شاید یک نفر بتونه در یک ماه با تغییر رژیم غذایی خودش 5 کلیو کم یا زیاده کنه یک نفر بتونه 200 گرم اضافه یا کم کنه اما در هر صورت فرایند انجام این کار از نظر فیزیولوژیک مشخصه. یعنی اگر میترسید کاری را انجام دهید که به شکست منجر شود، حتماً آن کار را انجام دهید.

و برای تأثیرگذاری بیشتر آهنگهای سابلیمینال حتماً از هدفون استفاده کنید. استفاده از گیاهانی که گلهای قرمز یا بنفش دارند، میتواند تأثیر این کار را افزایش دهد. من بسیار خوشحال و سپاسگزارم که پول فراوان از منابع مختلف هر روز بیشتر و بیشتر به سمت من میآید. برای اینکه در مسیر خود به سمت جذب فوری ثروت موفق شوید، لازم است که دائماً چیزهای جدید یاد بگیرید و روی باورهای خود کار کنید. در ورودی میزان انرژی را که در تمام خانهی شما جریان پیدا میکند، معین میکند. من همیشه به سادگی به تمام هدفهای مالیام میرسم. من همیشه تمام پول مورد نیازم را دارم.

سابلیمینال ها انواع مختلفی دارند که در این بخش تمامی آنها را مورد بررسی قرار میدهیم. برای آشنایی با دوره آموزشی از سالیتود تا بهشت در بخش محصولات سایت اطلاعات آن را مطالعه کنید. طبق توضیحاتی که در چند پاراگراف بالاتر دادم، ذهن تو هر پیامی را که مخالف اطلاعات قبلی خود باشد را فیلتر می کند و در آن اثری ندارد.

گاهی اوقات با استفاده از فناوری های پیشرفته صوتی، عبارت های تأکیدی در لایه های مختلف به فایل های صوتی اضافه می شود و شاید شما بطور واضح هیچ پیامی را نتوانید در آن بشنوید. دراینجا توصیههای سادهای در استفاده از فنگ شویی ثروت بیان میشود که میتواند پول و ثروت را به خانهی شما جذب کند.

دیدگاهتان را بنویسید