کسانی که از سابلیمینال نتیجه گرفته اند نی نی

برای مثال شخصی که عمیقا باور دارد انسانی فقیر است، هر چه قدر هم به صورت پنهانی دریافت کند که تو انسانی ثروتمند هستی و … ذهن او این پیام های رو اصطلاحا فیلتر خواهد کرد و عملا پردازشی صورت نمی گیرد و بی اثر خواهد بود.این عبارت ها انواع بسیارزیاد و همچینین نکات بسیار زیدی دارند که اگر به علم NLP مسلط باشی، به راحتی می توانی تشخیص بدی چگونه پیام هایی ایجاد کنی، که بر ذهن ناخودآگاه خودت موثر باشند. برای مثال پیام های نقل قولی یا داستان های پنهانی را ذهن راحت تر می پذیرد. مثلا در عبارت “می خوام بدانم بعد از ترک سیگار زندگیت چقدر زیبا تر خواهد بود؟

رابرت کیوساکی نویسنده کتاب معروف “پدر پولدار پدر بی پول” معتقد است که این دو با یکدگیر تفاوت دارند. کیوساکی میگوید پولدارها پول زیادی دارند در حالی که ثروتمندان نگران پول نیستند! خودتان، زندگیتان و مردمی که در کنارتان زندگی میکنند را دوست داشته باشید و به پول، تنها به چشم یک سوخت پر قدرت نگاه کنید.

پس باید کاملتر، به دور از تعصب و با درک بیشتری به جهان نگاه کنید. درک این معنویت، نگاه شما به خودتان و قدرتی که در دست دارید را دگرگون خواهد کرد. نیمی از افراد هر گروه در معرض پیام های صوتی سابلیمینال قرار گرفتند. اول اینکه ارتغاش مثبت شما با گوش دادن به فایل سابلیمینال مربوط به آن افزایش پیدا خواهد کرد.

وقتی توانایی خود را بالا میبریم تا هر آنچه که میخواهیم را داشته باشیم، نه تنها از دایره ثروت هماهنگ خارج نمیشویم بلکه آن هماهنگی ایجاد شده را در جهان پیرامونمان منتشر خواهیم کرد. شما باید تا میتواند پول دربیاورید؛ اما نه برای آن که عاشق پول هستید بلکه چون میخواهید از پول در زندگیتان استفاده کنید. در حقیقت سابلیمینال قانون جذب به شما کمک خواهد کرد تا به عنوان یک لنگر به یک طرز فکر باریکی دست پیدا کنید و خودتخریبی و جنب و جوش اضافی برای از دست دادن وزن را از خود دور کنید. برای آشنایی بیشتر با دکتر بهشتیان روزمه کامل ایشان را از اینجا مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید