کسانی که از سابلیمینال نتیجه گرفته اند نی نی

درود بر شما دوست عزیز همونطور که در فایل صوتی توضیح دادم در بیماری های ایمنی عوامل ناهشیار و اضطراب و استرس می تونه باعث تشدید بیماری بشه. درود بر شما دوست عزیز بهتره تمرین هر هفته حداقل 5 بار گوش داده بشه پس اگه در طول هفته یک با دو روز گوش نکرده باشید می تونید هفته بعد تمرین هفته بعد را شروع کنید.

سابلیمینال ها یا پیام های پنهان Subliminal Message ترکیبی از موسیقی و تصاویر یا فیلم با روانشناسی می باشد که به صورت صوتی یا تصویری مستقیما به ضمیر ناخودآگاه نفوذ می کند. سابلیمینال صوتی: پیام های صوتی که بصورت ارام (ارامتر از استانه شنوایی) در گوش فرد زمزمه می شود. در حافظه بلند مدت همه چیز ثبت می شود!

دوست دارید که پول زیادی به دست آورید آنهم در کمترین زمان ممکن. متأسفم که به شما دوست عزیز اعلام کنم که ما هم دقیقاً همین را میگوییم! من پول را دوست دارم و پول هم من را دوست دارد. ولی خبر خوب هم این است که بهمحض اینکه کار کردن روی باورها و ارتعاشات خود را شروع میکنید، نتایج هرچند کوچک یا بزرگ خودشان را نشان خواهند داد. هنگامی که ذهن شما این بستهها را تحویل گرفته و بتواند محتوای آن را پردازش کند، ایجاد تغییرات شروع خواهد شد. افرادی که با قانون جذب موفق می شوند کاملاً به آن اعتقاد دارند ، آگاهانه و ناآگاهانه ذهن آنها در حالت توربو کار می کند و به خواسته هایشان فکر می کند.

در حقیقت لازم به ذکر است که یک ذهن آگاه، میتواند تنها موسیقی را از طریق حس شنوایی خود، درک کند. اطلاعات موجود در DNA سلول هر موجود زنده عمیق ترین قسمت اطلاعات در سطح فیزیکی موجودات است که برخی از آنها مشخصات فوق الذکر را منعکس می کنند. انیشتین تخمین زد که ما فقط از بخش کوچکی از مغزمان، حدود 10 درصد استفاده می کنیم. بنابراین ما همیشه باید بر روی باورها و فرکانس های خود کار کنیم تا نتایج عالی را در زندگی خود به ارمغان بیاوریم و با استفاده از سابلیمینال جذب ثروت به سمت ثروت دائمی حرکت کنیم.

به فروشگاه های گران قیمت بروید و وانمود کنید که قصد خرید دارید همانند دیگر افرادی که از این فروشگاه خرید می کنند رفتار کنید. اما اتفاقات بسیار بیشتری در پشت صحنه رخ می دهد! من در حال دیدن انتقال جدیدم هستم! ۴- چگونه میتوانم بفهمم که فایل های سابلیمینال مسیج (هیپنوتراپی پنهان) برای من تأثیرگذار بوده است؟

دیدگاهتان را بنویسید