کسانی که از سابلیمینال نتیجه گرفته اند نی نی

ولی دو فایل هدیه هم همراه آن هست که آن فایل هم برای لاغری هستند. نورون های جدید لاغری بزرگتر از نورون های چاقی قبلی می شود. روش ترک سیگار با فایل های subliminal messages در حقیقت همان ترک سیگار توسط هیپنوتیزم است. مخاطبان دوره MBA کیستند و رشته MBA برای چه کسانی مفید است؟ او با تحقیق در مورد دلایل شکست و موفقیت کارآفرینان و مدیران، به استراتژیهایی دست پیدا کرده است که مجموع آنها را با دوره شگفت انگیز MBA PLUS، به دانشجویانش و خوانندگان کتابهایش عرضه میکند. به شرطی که آماده گام نهادن در مسیری باشیم که امیرحسین با شفافیت کامل به ما نشان میدهد.

امیرحسین در این دوره درباره مسیری صحبت میکند که ثروتمندترین افراد آن را پیمودهاند؛ مسیری که افراد معمولی را به اوج کارآفرینی و ثروت آفرینی رساند. امیرحسین مظاهری سیف نویسنده و معلمی ایرانی است که با اولین کتاب خود با عنوان ثروت نامرئی در سال 1374 مشهور شد. چندین سال پیش موضوع استفاده از پیام های پنهان یا سابلیمینال برای برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه مطرح شد. یکی از رموز موفقیت کسب و کار های میلیارد دلاری، داشتن یک سیستم مالی کنترل و هدایت جریانهای مالی، درآمدی و نقدینگی و افراد متخصص و نخبه در این زمینه است. یکی از دلایلی که کتابهای این کارآفرین خبره، او را محبوب کرده، به خاطر بهره بردن از تحلیل زندگی شخصیتهای ایرانی است.

ارزش این دوره بر کسی پوشیده نیست و یکی از محبوب ترین گواهینامه ها است. این دوره را به تمام کسانی که دغدغه فردائی مطمئن دارند و میخواهند آینده را موفقتر بسازند، پیشنهاد میکنم. بنابراین برای شروع هر کاری به وقت کافی نیاز دارید، تا مشخص کنید که بازار هدفتان چیست؟ فضای رقابتی در بازار هدفتان چگونه است؟

زیرا شناخت فضای کسب و کار در آینده برای تعیین راهبردهای سازمان و سود بیشتر آن بسیار لازم و ضروری است. پس نیاز است که حتماً برای پیشرفت در کار یک سری مهارتها و آموزشهای لازم را کسب کنید. در حال حاضر هر دانشجو ثروت آفرینان پس از طی دوره جامع MBA در دانشگاه ثروت آفرینی ایرانیان به سازمان فنی وحرفه ای معرفی می شود که پس از اخذ آزمون به وی مدرک دوره MBA اهدا می شود.

خبر خوب این است که تکتک ما در درون خود ظرفیت تبدیل شدن به جنگنده اقتصادی، ثروت آفرین خبره و توانمند در حیطه شغلیمان را داریم. چونکه بدون داشتن توانایی مذاکره، قادر نخواهید بود محصول خود را عرضه کنید. سلام من این محصول رو خریداری کردم ولی رو لینک دانلود ک میزنم دانلود نمیشه! ولی بهترین زمان ها صبح زود وقتی بیدار میشوید و شب موقع خواب. ولی راز موفقیت در کسب و کار، انجام کار به صورت گروهی و استفاده کردن از مهارتها و تواناییهای دیگران است. نکته 1: سابلیمینال ثروت به صورت اختصاصی در 16 هفته ارایه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید