چگونه ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنیم؟

هر آنچه که برای شما اتفاق افتاده و هر آنچه که تصور می کردید به عنوان یک ضبط چند حسی در ضمیر ناخودآگاه شما ذخیره می شود. بسیاری از مردم معتقدند که می توانند ذهن افراد را کنترل کنند و این کار را به روشی انجام دهند که فرد متوجه نشود.

برای درک بهتر از فایلهای سابلیمینال به ویدیو زیر از آقای رائفی پور توجه کنید که چگونه به توضیح سابلیمینال ها و پیام های پنهان پرداخته است. نکته 7: همانطور که در فایل صوتی معرفی سابلیمینال گفته شده در حین پخش شدن فایل ها نیازی به تمرکز روی آنها نیست (نیازی به گوش دادن متمرکز نیست). باید از طریق چیزایی که کوین میگه ارتعاشتونو ببرید بالا حتما فایل انگلیسیش رو گوش کنید فایل فارسیش ناقصه شمارو گیج میکنه انگلیسیتون رو در حد متوسط کنید اونو همراه زیرنویس گوش کنید تا حرفهاشو مستقیم بفهمید.

این برنامه تصویر یا نوشته ای که شما میخواین رو تو صفحه نمایشتون فلش میکنه. محمد بصیری دکتر نیست و در همدان از دانشگاه اخراج شده شارلاتانی که قرعه کشی برگزار می کند و از پشت فرمان اتومبیل اجاره ای نحوه میلیاردر شدن آموزش می دهد . ۳- شرایط محیطی خیلی بد حتی استفاده از تلویزیون به دلیل تاثیرات مخرب آن بر ذهن می تواند اثرات این پیام ها را کم کند. فایل های سابلیمینال (محرکهای زیرآستانهای) پیام های پنهان با دور زدن ضمیر خودآگاه مستقیماً پیام ها را وارد ضمیر ناخودآگاه می کنند. در این فایل صوتی می خواهیم با شما راجع به شایعات و شبهاتی که پیرامون فایل های سابلیمینال و همچنین عوارض و خطرات سابلیمینال هست صحبت کنیم.

شما فایل فارسیش رو گوش کردی اونو دستکاری کردن و ناقصه? اگه میخواین منفعلانه گوش بدین: هیمنطوری فایل رو رو حالت تکرار بذارین و به عنوان صدای پس زمینه ازش استفاده کنین،. دقیقا همینه، ایا ما اومدیم که یه چیزی رو یاد بگیریم که بتونیم ازش نتیجه بگیریم یا نه اومدیم ثابت کنیم نمیشه نتیجه گرفت . کوین ترودو که این همه مردم ما دوسش دارن فعلا 37 میلیون دلار بدهکاره. حالا باز خوبه کوین ترودو به خاطر کلاهبرداری زندانه وگرنه بعضیا میگفتن باهام در ارتباطه.

دیدگاهتان را بنویسید