چطور از سابلیمینال استفاده کنیم

پس سعی کنید ابتدا چند نفس عمیق بکشید و بدن و ذهن خود را آرام کنید و سپس به سابلیمینال گوش دهید. در سایت های دیگه پیام های سابلیمینال برای تغییر چهره،تغیید فرم بینی،ساخت بدن ورزش کاری مثل بدن سازا،تغییر رنگ چشم،بلند شدن قد،رنگ پوست و تغیید سایز آلت تناسلی.

برای خریدن سابلیمینال اینترنت را زیر رو کردم هر سایتی بگید سر زدم تنها سایتی که مشخصه کی فایل ها را تولید کرده و اسم مشخصات داره سایت دکتر بهشتیان بود. • دنیا بسیار غنی است و هر روز بر این ثروت ها افزوده می شود. نکته 11: در فایل های تولید شده از فرکانس های تتا و آلفا استفاده شده است که میزان اثر بخشی فایل ها را بیشتر می کند.

عبارتهای تاکیدی پنهان بخشی از ساختار فایل های سابلیمینال (هیپنوتراپی پنهان) هستند که میتوانند از منطق و خودآگاه شما بدون مقاومت عبور کنند و مستقیما وارد ضمیر ناخوداگاهتان شوند. در این روش عبارات تأکیدی دقیق و قدرتمندی بیان می شود که با استفاده از هیپنوتراپی از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب می شود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد. چشم ما حتی تصاوری که دارای رنگ هایی فراتر از رنگ بفنش و یا پایین تر از رنگ قرمز هستند را دریافت می کند و در حافظه بلند مدت ذهن ناخودآگاه به طور کامل ثبت میکند!

عبارتهای تأکیدی سابلیمینال دارای تأکیدات مثبت برای باور کردن قدرتهای خودتان است و اینکه بتوانید باور کنید به هر چیزی که در ذهنتان تصور کنید میتوانید برسید. توصیه میشه که هر فایل صوتی پیام پنهان به ناخودآگاه رو روزانه حداقل تا سه هفته گوش بدید. یک هفته بعد، یه نمره دیگه به اعتماد به نفستون بدین.

دیدگاهتان را بنویسید