پیام سابلیمینال چیست؟

وقتی ایدهای به ذهنتان میرسد، آن را عملی کنید. هر آنچه از دلتان میجوشد آن را عملی کنید و کمکم به این اقدامات نظم دهید و مطالب روز بازاریابی و … را هم در آن دخیل کنید. پس چندان جای تعجب نیست که برای درمان بسیاری از آنها حتی محصولات شیمیایی هم جوابگو نباشند.

در متود نجواها (whispers) خودآگاه فرد استفاده کننده زمزمه های کاملا نامفهوم را می شنود اما قادر به درک کامل جملات نیست. Apr 9, 2018 — خانوما من پوستم گندمی رو ب سفید هست اما دوس دارم خیلی بیشتر سفید بشم! لوگویی که هم اکنون در این شرکت استفاده میشود از سال ۲۰۰۰ تغییر کرده اما تغییرات آن چندان هم بزرگ نبوده است. نحوه فنی کار را هم که آقای محمد افلاکی به من آموزش دادند و حمایت زیادی کردند تا کانال تلگرامی من رشد کند و بتوانم محتوای عالی آموزشی رایگان و پولی تولید کنم. اقداماتی هم در مالزی انجام داده بودم.

همین پیامهای پنهان به سادگی میتوانند ذهنیت شما را تغییر داده و روی حالات درونی و بیرونی تان تأثیر بگذارند. اگر شما همروی باورهایتان راجع به پول و ثروت کارکنید، روی دانش و تواناییهای خودتان کارکنید، دستان خداوند بینهایت زیاد هستند که به کمک شما بیایند و شمارا به مسیر درست هدایت کنند. در سه روز اول رونمائی این محصول که آن زمان با قیمتی بسیار کم ارائه میشد، به اندازه 4 ماه حقوق کارمندی آن زمان خودم پول کسب شد! من در مالزی راجع به مسائل جنسی و همچنین راجع به باورهای کسب ثروت روی خودم کارکرده بودم.

ولی هنوز رسالت اصلی خودم را کشف نکرده بودم. اگر بخواهید از روز اول، کار را شروع نکنید تا وقتیکه کاملاً با علم راهاندازی شغل جدید آشنا شوید، شاید هیچگاه کار را شروع نکنید. 3. انتخاب جملات تاکیدی با دقت بالا و بررسی تمام ابعاد جهت تاثیر گذاری بیشتر. حوزه ی اختلالات روحی روانی و از جمله افسردگی ریشه های مختلفی داره و به همین دلیل باید ابتدا توسط یک روانشناس ارزیابی شه تا بررسی بشه که سطح این افسردگی چیست. شواهد حاکی از آن است که پیام های پنهان واقعی هستند و انها روی درک و عملکرد ما تاثیر می گذارند که حتی می توانند سطح موفقیت مالی ما را نیز تحت تأثیر قرار دهند.

4. تعدیل پیام های صوتی با رمزگذاری دیجیتالی ، به این معنی است که ذهن آگاه نمی تواند پیام های مخفی را درک کند. برای درک بهتر می توانیم ذهن خود را مانند گوشی موبایل هوشمندمان تصور کنیم. طبیعی است برای اینکه سابلیمینال ها بتوانند تأثیرات خود را بر روی افراد بگذارند، باید سیگنالهای مشخصی که در فایلهای سابلیمینال وجود دارد توسط ضمیر ناخودآگاه افراد دریافت و تحلیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید