وگرنه کدام تیم آسیب دیده است؟

اما هیچگاه متعهد به شما نخواهند شد. در این روش عبارات تأکیدی دقیق و قدرتمندی بیان می شود که با استفاده از هیپنوتراپی از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب می شود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد. من خودم ماهها بود که روی مباحث جنسی، پرهیز، تبدیلشدن رابطه جنسی به معنویت کارکرده بودم ولی زیاد به موضوع تبدیل این نیرو به ثروت فکر نکرده بودم. جهان ما دارای ثروت بینهایت است و هر شخصی با باور و تلاش خود میتواند به این امر دست پیدا کند.

این جمله حاکی از این باور است که پول محدود است، و چون دست زیاد شده است بهاندازه کافی پول وجود ندارد که به همه برسد. چون باور شما به “تغییر باورها” بیشتر تقویت میشود. پیشنهاد میکنیم برای آشنایی بیشتر مقالات ضمیر ناخودآگاه را مطالعه نموده و فایل های آموزشی در قسمت دانلودهای رایگان را دانلود نمایید. این فایل های سابلیمینال با فناوری خاصی در فرکانس های مختلف ضبط می شوند.

اما آیا پیام های پنهانی یا سابلیمینال و فایل های خود هیپنوتیزم می تواند به تو قدرتی خداگونه بدهد و تو را به تمام رویاها و آرزوهایت برساند یا فقط یک توهم بوده و عده ای سعی می کنند از این راه کلاهبرداری کنند و پولی به جیب بزنند؟ این ممکن است خبر خوبی باشد. ممکن است او میخواهد مطمئن شود که یک تصمیم معقول و صحیح گرفته است. با او وقت بگذرانید و قبل از اینکه به او ابراز عشق کنید مطمئن شوید او هم دارد به شما علاقهمند میشود. دوست داشتن برای جذب مردان مهم است یک مرد به دختری نیاز دارد که او را دوست داشته و خود نیز دوست داشتنی باشد.

استقلال داشتن، یکی از راههای جذب مردان تکیه شما به گذشته و منتظر مانند باعث می شود از جذب مردان دور شوید . برای رسیدن به راههای جذب مردان داشتن یک سرگرمی و اشتیاق زیاد لازم است. انجام صحیح «تمرین تجسم»، میتواند به شما برای رسیدن به احساس بهتر در مسیر رسیدن به خواستههایتان کمک کند، موضوع تجسم یکی از موضوعات دوره آموزشی لایفپلاس است. جذب مردان به عنوان همسر آینده در مقابل مرد هایی که طوری وانمود نکنید که برای ازدواج شتاب زدهاید، ممکن است شما تصور کنید او تاکنون وقت زیادی را برای تصمیمگیری در مورد شما سپری کرده است.

تمام توجه شما فقط مال مردان نیست.برای جذب مردان، بگذارید آنها برای شما سخت تلاش کنند. دانستن اینکه چگونه توجه یک مرد را به خود جذب می کنید ، به نفعتان خواهدبود. مردان از بازیهایی که زنان برای مردان دارند تا توجه مردان را جلب خود کنند آگاهند. اتفاقاتی که برای خودمان افتاده با دیگران مقایسه میکنیم و اصلا انصاف نیست. سخت یعنی اینکه باید زمان بگذارید و ساده یعنی اینکه خیلی پیچیده نیست.

دیدگاهتان را بنویسید