وگرنه کدام تیم آسیب دیده است؟

بعد از این کار، زمان هدفگذاری هر یک از بخشها فرا میرسد. تا حالا شده که هرچقدر که فکر میکنید مکان یکچیز یا اسم یک شخص یادتان نیاید بعد بهمحض اینکه فکرتان رفت سمت دیگر مکان یا اسم شخص به یادتان بیاید؟ خیر، آنها تنها مربیانی را جذب میکنند که برای توانمندیهای خودشان ارزش قائلاند و باور دارند ثروتمندانی هستند که برای هنر آنها پول زیادی پرداخت میکنند و این را باور کردهاند تا افراد ثروتمند را جذب کنند.

باید خود را در این جریانها جاری کرده و به بخشی از آنها تبدیل شویم. البوم بیوکنزی چشم کهربایی را روزانه حداقل ۶ مرتبه استفاده کنید در نظر داشته باشید هرچه میل شما برای این هدف شدیدتر باشد نتایج سریعتر خواهند بود. افکار منفی قدیمی در مورد پول و ثروت را دور بریزید. گوش دادن به سابلیمینال را تا چه زمانی ادامه دهیم؟ رشد کردن در یک زمینه خاص – مثلا فقط مادی یا فقط معنوی – باعث میشود تا از چرخه هماهنگی کائنات بیرون بیفتیم و داشتههایمان به جای شادی بیشتر، مایه عذابمان شوند.

سلام.ببخشید منظورتون اینه که اون ویژگی هایی که توی توضیحات گفتین مثل فاصله لب تا بینی و مثلث چشم ها و … الان توی این سابلیمینال گنجانده شده؟ اگر به سابلیمنال های نامعتبر گوش داده اید، ابتدا باید عوارض این سابلیمینال ها را از ناهشیارتان پاک کنید. چنانچه میخواهید پول و ثروت وارد زندگیتان شود، باید پول را از صمیم قلب دوست بدارید.

حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح وارد کنید . اما این پیام وارد ذهن نیمه هشیار آنها می شد و میل به خوردن پاپکورن را در آنها افزایش می داد. سابلیمینالها درواقع سیگنالهایی هستند که روی ضمیر ناخودآگاه تأثیر میگذارند و طبق یک تعریف کلی میتوان آنها را یک «اثر تلقین کننده» بر روی این بخش از ذهن دانست.

در ذهن شما، یک فرد ثروتمند چقدر پول دارد؟ رمز زندگی موفق در این جهان، چیزی جز به دست آوردن ثروت هماهنگ نیست. اما اشتباه نکنید؛ درک حضور روی زمین به معنی دست کشیدن از ثروت، سلامتی یا شادی نیست. پول اصلا چیز بدی نیست. سابلیمینال جذب پول و ثروت | فروشگاه فایل فیل استور, سابلیمینال چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید