نکات مهم در استفاده از سابلیمینال ها و بحث سابلیمینال های رایگان

میدانم که برای همه کامیابی فراوانی وجود دارد. مگه همه اینها برنامه ریزی ناخوداگاه رو انجام نمیدن؟ چه شخصی برنامه زاد و ولد سلولها را در بخشهای مختلف بر عهده دارد؟ هرچه مورد نیازم است را دارم تا هرچه که میخواهم به دست آورم. من مشتاقم بیشتر از آن چیزی که دارم ببخشم.

من در محکومم که در هرچه انجام میدهم، کامیابی به دست آورم. به هر حال از گوش دادن به سابلیمینال در هنگام انجام کارهایی که استرس زا است و یا نیاز به توجه زیادی دارد خودداری کنید، مثلا در هنگام رانندگی و یا بازی ویدئویی. این در حالی است که داده های Google Trends به وضوح نشان می دهد که علاقه مندان به سابلیمینال طی سال های گذشته رو به رشد بوده است. ۱۹ – تصمیم بگیرید که ثروتمند شوید و همچنین در مورد چگونگی آن نیز تصمیم بگیرید.

کامیابی من به دیگران نیز کمک میکند تا کامیاب شوند. مانند یک آهنربای بزرگ تمامی خواستههایم را به شکل ثروتی عظیم به سمت خود جذب میکنم. با هر فکرم، کامیابی را به زندگی خود سرازیر میکنم. من تمام مقاومتم نسبت به کامیابی را رها میکنم و اکنون به صورت طبیعی به سمت من میآید.

بنابراین توصیه میشود تا آنجا که ممکن است در طول شبانه روز به این فایلها گوش دهید☄️. به محض خرید وارد یه صفحه ای میشین که میتونین کل فایل ها رو دانلود کنین. من بهترینها در مردم را دوست دارم و حالا بهترینها و کامیابترین افراد به سوی من میآیند. من لایق بهترینها هستم و آنها به سمت من میآیند.

دیدگاهتان را بنویسید