مهم ترین عواملی که باعث می شود از پیام های سابلیمینال نتیجه نگیریم؟

تاثیراتی که سابلیمینال بر روی شما میگذارد کاملا دائمی هستش چراکه این تاثیرات بر روی ضمیر ناخودآگاه شما صورت میگیرد. برای مشاهده فایل های سابلیمینال جذب عشق روی عکس زیر کلیک کنید. یکى از راه هاى عشق به مرد ، این است که زن ، دست از شکایت همیشگی بردارد. اسم همسرتان را به بهترین نحو بیان کنید.فراموش نکنید که اسم یک مرد براى او، شیرین ترین و مهم ترین کلمات است.

بدین ترتیب شما احساس میکنید که پیدا کردن عشق آسان است و عشق خودش راهش را برای آمدن به سمت شما پیدا می کند. سابلیمینال جذب فرد مورد نظر (جذب مرد ایده آل) به شما کمک میکند تا فرد دلخواهتان را براحتی جذب خودتان کنید. این فایل صوتی به شما کمک می کند تا گفتگوهای درونی خود را نسب به عشق و علاقه و روابط مثبت کنید.

یکى از راههای جلب محبت و جذب مردان، نام بردن انها به طور احترام آمیز و نام هایی که دوست دارند. شاد بودن یکی از راههای قانون جذب کائنات برای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان می باشد. “زنان شاد، خرسند و سرزنده طورتر به راههای جذب مردان می رسند.”با خودتان عهد داشته باشید که در هر شرایطی که هستید ، فرد قابل احترام و مهمى هستید.

به همین دلیل سایت های خیلی زیادی را دنبال فایل های سابلیمینال گشتم. هنگامى که ازشخصیت خود، احساس خوبى داشته باشید، خوب از خودتان مواظبت کرده، عزت نفس را بیشتر مى کنید. گله مند بودن و همواره از همه چیز شکایت کردن، مرد را خسته می کند، شور و نشاط زندگى را از او مى گیرد.

ببخشید من فایل جذب مرد ایده ال را شب قبل از خواب گوش میدم هنگام گوش دادن خوابم میبره.ایرادی نداره؟ واقعا این ناهشیار عجیبه، نمی دونم با گوش دادن به این فایل ها داره درونم چه اتفاقی میفته، اما کیفیت خوابم بعد از گوش دادن به سابلیمینال خواب عمیق بهتر شده.

دیدگاهتان را بنویسید