مهم ترین عواملی که باعث می شود از پیام های سابلیمینال نتیجه نگیریم؟

دقت کنید : استفاده از این سابلیمینال یک تمرین کمکی برای افزایش سرعت اثربخشی دارد پس تا اخر توضیحات همراه ما باشید. گوش دادن به این فایل صوتی به شما کمک میکند تا بتوانید مانند یک فرد ثروتمند فکر کنید، افکار مثبت داشته باشید و اشتیاقی سوزان برای رسیدن به پول بیشتر داشته باشید.

عبارتهای تأکیدی سابلیمینال دارای تأکیدات مثبت برای باور کردن قدرتهای خودتان است و اینکه بتوانید باور کنید به هر چیزی که در ذهنتان تصور کنید میتوانید برسید. نشان داد که ما می توانیم تحت تأثیر آگاهی خارجی قرار بگیریم؟ به آن به عنوان یک مخفیگاه برای خواستهها، انگیزهها و تجربیات گذشته فکر کنید که خارج از سطح هشیاری آگاهانه ما وجود دارد. افرادی که دارو های خاص مصرف می کنند باید با پزشک شان مشورت کنند.

این مخفی بودن بخاطر فناوری پیشرفته تولید امواج مغزی است که با تکنولوژی خاصی ساخته شده است و فرکانس آن فقط برای ضمیر ناخودآگاه قابل تشخیص است. افرادی که از اختلالات روانی شناخته شده رنج میبرند. با کمک بیوکنزی می توان از چنگال بیماری ها نجات یافت و به اوج سلامت و صحت رسید.

درود بر شما دوست عزیز ساختار اون شبیه سابلیمینال کنکور هست، اما به زودی برای کنکور ارشد هم یک فایل آماده می کنیم. آلبرت اَینشتَین تخمین زد که ما فقط از بخش کمی از مغز خود یعنی حدود 10 درصد آن استفاده می کنیم. دیری نگذشت جیمز ویکاری یک فروشندهٔ پژوهشگر فهمید که فروش فروش پاپکُرن، ۵۷٫۸% و فروش کوکاکولا، ۱۸٫۱% افزایش یافتند.

بهتر است تنها بر روی یک هدف تمرکز کنید و از گوش دادن به سابلیمینال هایی که به خصوص با یکدیگر ارتباط چندانی ندارند خودداری کنید. پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج یک درمان سریع در زمینهٴ تغییر باورهای ناخودآگاه است که انجام این تکنیک به تغییر فرکانس های ذهنی کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید