من لایق بهترین ها هستم

قلک، جعبهی جواهرات و دفترچهی حساب پسانداز چیزهای دیگری هستند که میتوانید در این مکان قرار دهید. سطلهای زباله، گلدانهای شکستهی قدیمی و چیزهای دیگری را که مانع جریان انرژی از درب ورودی میشود، از سر راه بردارید. همچنین میتوانید از عکس پول و تصویر خانه یا ماشینی که در آرزوی داشتن آن هستید یا هر چیز دیگری که برای شما یادآور ثروت است، استفاده کنید.

در کنج ثروتتان از نمادهای مختلف پول مانند منوپولی و دیگر بازیهای مربوط به پول استفاده کنید. مطالعه را متوقف کنید. همهی چیزهایی را که مدتهاست از آنها استفاده نکردهاید، دور بریزید. از نمادهای آب در اتاق خوابتان استفاده نکنید؛ چرا که میتواند تأثیر منفی برروی وضعیت مالیتان بگذارد. مطمئن شوید که آب درون آبنما راکد نشده است و از عکسهای مرتبط با طوفانهای سهمگین استفاده نکنید.

یکی از مشهورترین نمونه های پیام های سابلیمینال در دهه ۱۹۵۰ انجام شد. پیام های سابلیمینال، ضمیر ناخوداگاه را برای رسیدن به موفقیت و کنار گذاشتن رفتارها و عادت های محدود کننده ای که مانع خوشبختی و شادی شماست دوباره برنامه ریزی می کنند. که به نوبه خود عملکرد شما در جهان و کیفیت زندگی شما را افزایش می دهد. هر ماه یک سکه یا جواهر به آن اضافه کنید. قبل از تهیه دوره لطفا نکات زیر را مطالعه کنید. این دوره در 16 هفته به صورت اختصاصی باورهای ناهشیار شما را نسبت به پول، ثروت ، فقر، موانع دست یابی به ثروت اصلاح می کند.

یکی از مهم ترین اهداف ذهن ناخودآگاه بقای ما هست ( البته بقا تنها وظیفه آن نیست و در مقاله ای جداگانه مفصل درباره ذهن ناخودآگاه توضیح خواهم داد) واین کار را با اطلاعاتی که از محیط از جمله حواس ۵ گانه، کانال های شهودی و راه های دیگر دریافت می کند انجام می دهد. او دریافت می کند که چه محیطی، یک محیط طبیعی و قابل زندگی برای ما است و آن را با اطلاعاتی که از قبل دارد، مقایسه می کند حتی یک کودک تازه متولد شده هم اطلاعاتی از قبل مانند غریزه و … در ذهن ناخودآگاه خود دارد. ذهن ناخودآگاه مانند خودآگاه درک نمی کند که چه چیز خوب یا درست است. ناخودآگاه اینگونه عمل می کند: آیا این شرایط الان بر اساس اطلاعات قبلی شرایطی درست و امن است یا نه؟

دیدگاهتان را بنویسید