من لایق بهترین ها هستم

در حال حاضر فایلهای خود هیپنوتیزمی افزایش عزت نفس، مقابله با افسردگی ، مقابله با اضطراب ، موفقیت و روابط موفق در سایت قرار گرفته که به سادگی قابل دانلود است. در جهانی که در آن ما در حال حاضر در آن زندگی میکنیم بیش از حد پر از اطلاعات است روزانه با میلیون ها متن و عکس تبلیغاتی مواجه میشویم و سوال اینجاست که آیا ما میتوانیم همه انها را متوجه شویم ؟ سطح های مختلفی از آگاهی وجود دارد که همه آنها روی ما تاثیر بسیار زیادی می گذارد و ما را تحت تاثیر قرار می دهند. چرا بعضی افراد با وجود اینکه همه چیز می خورند ولی همیشه اندام مناسبی دارند؟

شواهد قانع کننده ای وجود دارد تا تأثیرات قدرتمندی از پیام های پنهان صوتی داشتند. این شکل از ادراک می تواند به ایجاد مسیرهای عصبی جدید کمک کند و این مسیرها به ما کمک می کنند تا زندگی خود را تغییر دهیم . ورود اطلاعات به ناخودآگاه نیاز به تایید ذهن نداشته و این قسمت با عملکردی مستقل میتواند تأثیرات زیادی رو زندگی و تفکر شما بگذارید.

ضمیر ناخودآگاه شما هم در طول بیداری و هم در طول آرامش و خواب فعال است. اگه شما هم این سوال رو دارین، با من همراه باشین. قطعا افکار ما هم روی ذهن ناخودآگاه ما تاثیر بسیاری دارند. به عبارت دیگر، پیام های هستند که بدون آگاهی ما درک میشوند. فایل های سابلیمینال حاوی پیام های پنهان در قالب نت های موسیقی می باشند که ضمیر خودآگاه شما قادر به درک مفهوم این پیام ها نمی باشد. این سابلیمینال ها قادر هستند قدرت بی نهایت ذهن شما را به منظور القاء تغییرات در بدن و ذهن به کنترل دربیاورند تا تاثیرات مدنظر هر سابلیمینال به صورت واقعی و عملی تجسم پیدا کند و برآورده شود.

درود بر شما دوست عزیز، اون نجواها هیچ کاری برای شما انجام نمی ده، تا حالا یک نفر نبوده که بتونه با این کار رنگ چشمش را تغییر بده. سابلیمینال بنیانگر: تلاش بر این است که آنچه که مخالف تبلیغ است را ناپسند و مذموم نشانن دهد. دکتر O. Poetzle، معاصر با زیگموند فروید، آزمایش دقیق ادراک را مطالعه کرد و روزها و هفتهها پس از ایجاد محرکهای سابلیمینال، اثرات رفتاری را کشف کرد.

دیدگاهتان را بنویسید