محمد سیدا مرد حافظه ایران

از سال ۱۹۵۰ پیام های سابلیمینال به صورت گسترده و شدیدی تحقیق شده است، و بوسیله ی تحقیقات علمی سختگیرانه ای به اثبات رسیده است. مطالعات علمی و پیام های ناخودآگاه مطالعات و تحقیقات فراوانی در جهت اثبات تأثیرات ناشی از تکنولوژی subliminal message به انجام رسیده است. دستورالعمل استفاده از این فایل های صوتی سابلیمینال در راهنمای استفاده از فایل های سابلیمینال مسیج بیان شده است و به هنگام خرید فایل نیز دستورالعمل صوتی و pdf نیز به همراه لینک محصول برای شما ارسال خواهد شد.

اگه دوس ندارین با نرم افزار کار کنین، احتمالا اپلیکیشن های موبایل ساخت پیام سابلیمینال هم وجود دارن. اما این سوال هنوز هم برای عموم افراد وجود دارد که آیا پیام های سابلیمینال واقعا وجود دارند؟ اگر گشت و گذار کوتاهی در فضای اینترنت داشته باشید، فایلهای سابلیمینال زیادی را مشاهده خواهید کرد که هر کدام در موضوع خاصی روی افراد تاثیر گذار است. شما به هنگام گوش دادن به فایل های سابلیمینال مسیج شاهد اثرات جسمی و روانی آن خواهید بود. شما تنها کسی هستید که می توانید بر روی شادی ها، تصورات و موفقیت هایتان اثرگذار باشید و شما تنها کسی هستید که می توانید به خودتان کمک کنید.

مثلا من از آدمی خوشم میآید یا احساس بدی به کسی دارم و میگویم نمیدانم چرا این طور است! اما با اینحال در این بخش نیز به صورت مختصر به معنای سابلیمینال اشاره شده است. سابلیمینال یا برنامه ریزی ذهن پیام هایی را که با قواعد و منطق ما مطابقت ندارد می پذیرد و به ما می قبولاند به زبان ساده مغز و کردار ما را کنترل می کند. لذا گوش دادن به طور مداوم به موسیقیهای فایلهای صوتی پنهان و همچنین تکرار هر روز این فایلها، میتواند موجب شود تا تمامی پیشنهادات و تلقینات مثبت را به ضمیر ناخودآگاه خود وارد کند.

از دهه 1950، مردم می ترسیدند که کلمات یا تصاویری که به طور خلاصه روی صفحه نمایش داده می شوند یا در یک تبلیغات پنهان می شوند، این قدرت را داشته باشند که ما را مجبور به خرید محصولات خاص یا حتی رای دادن به یک نامزد سیاسی خاص کنند. آیا این ترسهای مستدل هستند یا بیشتر افسانه هستند تا واقعیت؟ ممکن است یک نفر حتی با یک بار گوشدادن به سابها نتیجه بگیرد و دیگری چند ماه اما دورهها، معمولا یک روزه تا هشت ماهه است. دربسیاری از سایت ها و سرویس های اشتراک مانند آپارات یا یوتیوب میتوانید بسیاری از سابلیمینال هایی که به صورت رایگان در دسترس هستند را دریافت کنید📣.

دیدگاهتان را بنویسید