فایل سابلیمینال جذب ثروت

مگر اینکه سابلیمینال رو از جایی بخرین که این نیازها رو بشناسه و با پیامها و تکنولوژی ها اینارو هدف بگیره و پوشش بده. درست مثل اینکه اسباب اثاث کهنه یک منزل را با اسباب نو جایگزین کنیم. اما ذهن نیمه هشیار ما آن را درک میکند! درک و به کارگیری غرایز نیز آسان تر و قوی تر از ناخودآگاه در بدن و ذهن ما است. ماهیت یک بیهوشی قوی اینه که اطمینان میده بیمار کاملا تحت کنترله و چیزی رو حس نمیکنه.

12. من خودم را یک شخص مرفه میدانم و این دقیقاً همان چیزی میباشد که من هستم. 16. من به سادگی و بدون زحمت رفاه ایجاد میکنم. اگر بتوانید افکار خود را تغییر دهید، می توانید خود را سطوح اصلی تغییر دهید و کیفیت زندگی تان را به شدت افزایش دهید. شما، بر خلاف آنچه که تابحال شنیده بودید، یک موجود با مشخصات ثابت و همیشگی نیستید؛ بدن و ذهن شما همواره بوسیله اَعمال، افکار، باورها و احساسات، در حال نوعی تغییر میباشد. اگرچه تمرکز روی اندیشههای منفی آسانتر است، اما نمیتوانند چیزی را که بهدنبال آن هستید، برای شما بهارمغان بیاورند.

تنها نیاز است با گوش کردن به فایل های صوتی از تاثیرگذاری آن ها بهره مند شد. برای افرادی که با تلوزیون آمریکا آشنا هستند، این لوگو چیزی برای مخفی کردن ندارد اما اگر برای اولین بار است که آن را مشاهده میکنید، به بخش سفیدرنگ وسط لوگو توجه کنید. مثلا اگر در این هفته فایل هفته سوم سابلیمینال اعتماد به نفس را و فایل هفته اول سابلیمینال تقویت اراده را گوش کنید مشکلی ایجاد نمی کند.

اگر قرار است کانال تلگرامی یا صفحهای در اینستاگرام بزنید، سریع این کار را انجام دهید و اولین پست را منتشر کنید. میتونین انقدر پیست کنین که زمان قطعه موسیقی تا ۱ ساعت یا بیشتر هم بشه! همانطور که در دستورالعمل فایل ها توضیح داده شده است، فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان که با Binaural Beats یا تن های Isochronic همراه هستند فقط باید شب هنگام خواب و حداکثر یک ساعت گوش داده شوند. می توانید چهره افراد، لباس هایی که به تن دارند، تعداد آنها، چه کسی همراه آنها است و …. پیامهای زیر آستانه آگاهی یا به عبارتی سابلیمینال مسیج ( subliminal messages ) نگهبان را دور می زنند و از جایی زیر آستانه درک و منطق و استدلال ما وارد ذهن می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید