فایل سابلیمینال جذب ثروت

هر چیزی که میبینیم و میشنویم روی ناخودآگاه ما اثر میذاره! به عنوان مثال ممکن است چنین پیامی برای آگاه غیرقابل شنیدن اما برای ناخودآگاه قابل درک باشد یا ممکن است تصویری باشد که به صورت پنهان و بدون آگاهی، از آن ادراک میشود و بر ذهن فرد اثر میگذارد.

2-سابلیمینال خوب مبتنی بر اصول علمی است.دقیقا طبق مطالب علمی باید عبارات تاکیدی ساخته شوند. در تلاشها و محاکمات، CIA عمدتاً به کارکردی که پیام سابلیمینال بر مردم داشت علاقهمند بود. سابلیمینال موسیقیایی: سعی می کنند به بهترین شکل ممکن هدف خود را در قالب یک موسیقی یا اهنگ ریتمیک بوجود اوردند. یعنی مثلاً شما میخواهید یک محصول تولید کنید؛ با این انتظار مثبت آن را تولید کنید که این محصول نیاز مردم را به شکل عالی برطرف خواهد کرد و افراد زیادی آن را خواهند خرید. اگر نمی تونی چنین روزی را تصور کنی، پس هنوز یا رویایی نداری یا برات مشخص نیست، و تا زمانی که رویایی نداشته باشی یا ندانی چه رویاها رو آرزوهایی داری، به چه چیزی می خوای دست پیدا کنی؟

اگر میخواهید هر آنچه لازم دارید بیاموزید تا هم ثروتمند شوید و هم از درون، نشاط واقعی را تجربه کنید در دوره از سالیتود تا خلوت درون شرکت کنید. 6. چون گوش دادن به فایل ها شما را به نوعی هیپنوتیزم می کند پس هنگام رانندگی اصلا گوش نکنید. در صورتیکه شما قصد دارید بهترین و بیشترین نتیجه را از گوش دادن به فایلها کسب کنید. برای آشنایی با دوره آموزشی از سالیتود تا بهشت در بخش محصولات سایت اطلاعات آن را مطالعه کنید. باور توانایی دریافت زیرآستانهای و دگرگونسازی اندیشه و کردار مردم با این ابزار، دستاویزی برای بسیاری از شرکتها برای آگهی از راه بهکارگیری آن شدهاست.

تکرار جملات تاکیدی مثبت مخصوصا جملات تاکیدی مثبت برای ثروت و ثروتمند شدن، یکی از راههای قدرتمند برای باور به آرزوهایمان و موفقیت در زندگی است. تذکر مهم: محتویات سابلیمینال هر دو دسته کاملا شبیه هم هستند تنها تفاوت این دو فایل در موسیقی مورد استفاده است. هر اقدامی که انجام میدهید، توقع و انتظار مثبت با بهترین نتیجه از آن داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید