فایل سابلیمینال جذب ثروت

بعضی از روانشناسان سابلیمینال مسیج یا پیام پنهانی را مساوی کنترل ذهن میدانند. امیدوارم در این مطلب پاسخ سئوال سابلیمینال چیست را گرفته باشید. دریافت اطلاعات از این بخش را پیام های سابلیمینال میدانند و در تعریفی دیگر به آن پیامهای پنهانی نیز گفته میشود. زمانی که برای خواسته هایتان تعیین می کنید باید به زمان حال باشد.

وقتی درون خود را بیشتر میکاوید متوجه میشوید یک درصدی از وجودتان برای ترس از صدمه خوردن شانسی را قائل شده است و همیشه در حال هشدار دادن به شما میباشد. قدرت تمامی که انجام میدهید با هم متفاوت است که ما در بخش اعضای ویژه سایت قدرتمندترین تمارین قانون جذب را برایتان قرار داده ایم که با ثبت نام در این بخش میتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید .

از جمله این موارد میتوان سابلیمینال های دیداری و شنیداری را نام برد. به این نکته توجه کنید که برای تمرین کردن حتما اصول و قوانین را همانطور که گفته شده است رعایت کنید . در میان آنها، دسته بصری بر ادراک ما غالب است. بنده یک معامله گر بورس هستم که تحلیل های بسیار دقیقی از بازار دارم ولی به دلیل ترس همیشه بعد از ورود به بازار با سود کم از بازار خارج میشوم و اینکه بعد از بستن معامله افسوس میخورم و افسرده میشوم لطفا راهنمایی بفرمایید چطور بر ترسم غلبه کنم و آیا سابلیمینال به درد من میخوره؟

اطمینان یابید که اول از همه با گوش دادن به سابلیمینال احساس راحتی می کنید. در انجام تمارین به احساس خود توجه کنید، اگر احساس تان خوب بود نشانه این است که دارید تمرین را درست انجام می دهید . اگر موارد منفی زندگیتان بیشتر از موارد مثبت است، پس یک جای کار میلنگد و خودتان هم میدانید.

دیدگاهتان را بنویسید