فایل سابلیمینال جذب ثروت

این می تواند با کمک روانی از شما حمایت کند، نه با هیچ چالش اضافی. بهتر است به این فایل ها با صدای متعادل گوش دهید، میزان صدایی که باعث می شود احساس راحتی کنید نه خیلی بلند است و نه خیلی کم. 28. کسب درآمد ساده ترین کار دنیا است.

42. توانایی و توانایی من در کسب درآمد عالی است. 41. من به شدت معتقدم که کسب درآمد آسان است. استفاده از بیوکنزی های جعلی و غیر استاندارد ممکن است عوارضی همچون ضعف شنوایی و … را پدید بیاورد. آیا باید سابلیمینال جذب ثروت را با هدفون گوش دهیم؟ چند روز به سابلیمینال گوش دهیم؟

بعد از دو هفته هم گوشی موبایل خریدم در حالی که مدنظر داشتم چند ماه آینده گوشی بخرم. آیا می دانید برای دسترسی به ناهشیار باید از دو مانع عبور کنیم؟ 11- برخی مدعی تغییراتی عجیب با سابلیمینال مثل تغییر رنگ چشم یا تغییر رنگ پوست دارند، آیا انجام چنین کارهایی با سابلیمینال امکان پذیر است؟

حدودا 70 سال است که پیامهای سابلیمینال وارد علم روانشناسی شده است. این پیامها می توانند بسیار خطرناک باشند و از طریق رسانه ها وارد ذهن افراد شوند. 40. خدا را شکر پول زیادی وارد زندگی من شد. 43. من به راحتی ثروت و نعمت را جذب می کنم. در این تکنیک ها، ذهن آگاه این پیام ها را نمی شنود، در حالی که ضمیر ناخودآگاه دستوراتی را می شنود و اجرا می کند و شما را در مسیر جذب ثروت قرار می دهد. ذهن شما بسیار قدرتمند است و این ذهن و افکار شما است که نوع و نحوهی زندگی شما را کنترل میکند.

دیدگاهتان را بنویسید