فایل سابلیمینال جذب ثروت

حال که روی باورهای خود کارکردهاید، ایدهای را هم انتخاب کردهاید که روی آن کارکنید، با این زیربنای باور و احساس خوب لیاقت و احساس عالی، باید وارد گود شوید. لذا باید فایلها به طور کامل فارسی باشند. واقعا چطور باید به میزان تخصص فرد دراین حوزه پی برد و به دور از تبلیغاتی که میکند به عنوان مدرس انتخاب کرد؟ مثلا سابلیمینال ثروت ، سابلیمینال افزایش قد ، سابلیمینال اعتماد به نفس ، سابلیمینال مثبت اندیشی ، سابلیمینال لاغری و غیره. در ویدیو زیر برخی از پیام های سابلیمینال استفاده شده در تلویزیون آمریکا را در سال ۱۹۶۰ می بینید.

به همین دلیل سایت های خیلی زیادی را دنبال فایل های سابلیمینال گشتم تنها سایت معتبرو علمی که فایل های سابلیمینال را داشت سایت دکتر بهشتیان بود. این دوره ها صفر تا صد ارز دیجیتالی را به روش های کاملا حرفه ای و با زبان مفهمومی و کاملا رسا ضبط شده اند.

دوره جامع صفر تا ثروت شامل چند عدد فیلم آموزشی می باشند که این فیلم ها با کیفیت بالا ضبط شده اند و توسط اساتید و کارشناسان ارز دیجیتالی تهیه شده اند. 1. با کمک این دوره های آموزشی با انواع کیف پول های دیجیتالی آشنا می شویم. 2. چگونه بتوانیم کیف پول دیجیتالی بسازیم. 6. چگونه امنیت کیف پول و ارز های دیجیتالی را بالا ببریم. 8. نحوه خرید و فروش با کمک حساب بانکی ارز های دیجیتالی.

با کمک این دوره های آموزشی ارز های دیجیتالی می توانیم به تمام این موارد مسلط بشویم و سطح علم ما را در دنیای ارز دیجیتالی را بسیار بالا و تا سطح پیشرفته برسانیم. افراد می توانند به راحتی با این دنیای پر از تنوع ارز های دیجیتالی آشنا بشوند و وارد کسب و کاری دیجیتالی شوند.

در نتیجه مستقیما وارد ذهن ناخودآگاه می شوند. یکی از مهم ترین اهداف ذهن ناخودآگاه بقای ما هست ( البته بقا تنها وظیفه آن نیست و در مقاله ای جداگانه مفصل درباره ذهن ناخودآگاه توضیح خواهم داد) واین کار را با اطلاعاتی که از محیط از جمله حواس ۵ گانه، کانال های شهودی و راه های دیگر دریافت می کند انجام می دهد. او دریافت می کند که چه محیطی، یک محیط طبیعی و قابل زندگی برای ما است و آن را با اطلاعاتی که از قبل دارد، مقایسه می کند حتی یک کودک تازه متولد شده هم اطلاعاتی از قبل مانند غریزه و … در ذهن ناخودآگاه خود دارد. ذهن ناخودآگاه مانند خودآگاه درک نمی کند که چه چیز خوب یا درست است. ناخودآگاه اینگونه عمل می کند: آیا این شرایط الان بر اساس اطلاعات قبلی شرایطی درست و امن است یا نه؟

دیدگاهتان را بنویسید