عوارض سابلیمینال در برخی فایلهای سابلیمینال ثروت و زیبایی

مهمترین مسئلهی ایجاد و حفظ رابطه، داشتن یک جاذبه غیر قابل مقاومت و دائمه. این مهمترین سواله اما، جوابو نباید فقط تو کلمات دنبال باشید؛ موضوع عمیقتر از کلمات و دانش شماست. ضمیرناخودآگاه هیچ کاری، نه به دانش خودآگاه داره نه به کلمات. فایل های سابلیمینال حاوی پیام های پنهانی در غالب موسیقی به ضمیر ناخوداگاه می باشند که ضمیر خودآگاه شما قادر به شنیدن این پیام ها نمی باشد. این مجموعه شامل فایل های صوتی هستند که از طریق همکاری آهنگسازان در برنامه ریزی ضمیر نا خودآگاه ساخته میشوند. سپس جذب ثروت و فراوانی را با استفاده از سابلیمینال و جملات تاکیدی مثبت از طریق قدرت عمیق و مدیتیشن طبیعی با دقت انجام بدهید.

۱۹۵۸، «WAAF شیکاگو»، پس از انجام آزمایش پیامهای نجوامانندی مانند «سونآپ بنوشید» و «روغن اوکلاهاما بخرید» ، پیامهای Sub-audible را به فروش رساند. کاملا امکان پذیره اما بین تمام این افراد مثل شما، حتی یک نفر، نتونسته فقط با کار روی قانون جذب و پیاده کردن فرمولی که دادم، یک رابطه محکم و دائم ایجاد کنه، و طوری که شما خوب فهمیدین، نتونسته یک جاذبه دائم بسازه. جذب دائم، نیاز به یک جذبهی دائم داره. جاذبه دائم غیر قابل مقاومت. کار با قانون جذب، طبق فرمولی که من دادم، میتونه شما رو به آسمون ببره، اما، فقط تصور کن، اگر همین حالا وارد یک هواپیما بشی و با یک نیروی جادویی اونو از زمین بلند کنی، بعد چه اتفاقی برات میافته؟

شما چه کار دارید به اینکه خداوند آن ثروت را از کجا می خواهد به شما برساند؟ سلام.میخواستم بگم که من اگه بخوام از چندتا فایل سابلیمینال استفاده کنم باید چیکار کنم.مثلا هم میخوام روی اضطرابم کارکنم و هم روی عزت نفس و هم روی ثروت.و بعضی از اونها هم باید سه بار در روز گوش کنم.همه ی کاروزندگیمو باید رها کنم و بمونم توی خونه و ریلکس کنم و اینارو گوش بدم؟ بنده کارشناس علوم دینی و مترجم عربی نیستم و در این مقاله فقط برداشت خود را از منابع موجود در سطح اینترنت بیان می کنم. سلام استاد، خواستم ازتون تشکر کنم بابت تمام آموزشهایی که گذاشتید و بابت همه انرژیهای که ازتون میگیرم.

با سلام و تشکر بابت سوال خوبتون. سلام خدمت شما، قطعا منم از این صحبت و لطفتون انرژی گرفتم؛ سوال شما سرنوشت ساز ترین سوال در زمینه عشق و روابطه. من واقعا ازتون انرژی میگیرم. با فایلای جذب عشق شما، من کسی رو که میخواستم جذب کردم، تمام خصوصیاتی که ازش میخواستم رو جذب کردم، و حتی شهری که توی تصوراتم میخواستم از اون شهر باشه، من از همون شهر جذب کردم. ولی متاسفانه با هر کسی که توی رابطه رفتم تا اینجای زندگیم، به من گفتن ما قبل از اینکه با تو وارد رابطه بشیم فکر میکردیم تو خیلی باید جذاب باشی.

نه نمیتونی، چون حدود ۹۹ درصد روزت خارج از اختیار خودته، و قانون جذب داره ۲۴ ساعت شبانه روز برات عمل میکنه. اما، موضوع قانون جذب برای انسان پیچیدهست و اون چیزی که اکثرا گفته میشه و تصور میشه نیست. اوایل سال ۹۸ یک سری آموزش بلند بالای قانون جذب عشق رایگان منتشر کردم. سه بار خود کشی کردم.

دیدگاهتان را بنویسید