شرکتهایی مانند Vicary’s Subliminal Projection Co

به خانم سالاری بفرمایید هر دو دوره را براتون فعال کنن. زنان گروه اول که پیشنهادات Subliminal message را دریافت کردند، نسبت به گروه دوم کاهش وزن بیشتری نشان دادند، و این در حالی بود که تفاوت میان دو گروه، رفته رفته در طول دوره بیشتر نیز میشد. ضمیر ناخودآگاه شما هم در طول بیداری و هم در طول آرامش و خواب فعال است و برای اینکه بتوانید از مزیتهای سابلیمینال استفاده کنید، بهتر است آن را در آرامش و تمرکز گوش دهید.

روشی آسان با القای جملات تاکیدی مثبت به ضمیر ناخودآگاه افراد برای تغییر باورهای منفی به باورهای مثبت، تنها با گوش دادن به آهنگ های سابلیمینال. رمزایجاد تغییرات ثبات و تداوم در گوش دادن صحیح است. در هر دو روش، عبارت مورد نظر، توسط ذهن ناخودآگاه کاملاً قابل درک و فهم است. ریشه ی بسیاری از ناکامی های ما و همچنین ویژگی های منفی در انسان ها به ذهن افراد برمی گردد.

در عرض یک ماه، ۶۶ درصد از افرادی که تحت تأثیر پیام های سابلیمینال قرار گرفته بودند، سیگار را ترک کردند. ولمن، نویسنده ی بیش از ۴۰ کتاب روانشناسی ، افکار آگاهانه می توانند توسط محرک های خارج از آگاهی هوشیارانه، تحت تأثیر قرار گیرند. با موسیقی های سابلیمینال مسیج شما انگیزه ی لازم در جهت تغییر شیوه ی زندگی و از دست دادن وزن و لاغری را به دست خواهید آورد.

آیا بعد از لاغری و کاهش وزن دوباره افزایش وزن داشته اید ؟ من اجازه می دهم لاغری بدنم پدیدار شود. من از بدنم لذت می برم پس بدنم بزرگ و سالم است. به عبارتی می توان عدم موفقیت در جذب عشق همسر یا حتی نداشتن هنر جذب عشق در بعضی از افراد را، مرتبط با باورهای قدیمی آنان دانست.

تصدیق های پنهان در این فایل می توانند در ذهن ناخودآگاه شما نفوذ پیدا کنند و در زمان مقتضی جایگزین باورهای محدود کننده شما شوند. فایل subliminal messages برای از دست دادن وزن به صورت پنهان و فعال به صورت نامحدود از ناخودآگاه شخص با استفاده از یک مجموعه ی کامل از باورهای توانمندسازی است؛ که به طور جدی در شما می تواند حک شود.

دیدگاهتان را بنویسید