سابلیمینال چیست و چگونه کار می کند؟

ارزشی که برای خودتان قایل هستید و شادی هایی که در زندگی دارید همه بستگی به جهتی دارند که قطار به آن سو در حرکت است. کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست زیرا روزانه پیام های بسیاری از آقایان و خانم هایی مبنی بر نارضایتی از قد خود و کمبود اعتماد به نفس خود برای قد کوتاه آن ها، دریافت می کنیم. سابلیمینال جذب ثروت و افزایش درآمد سابلیمینال جذب ثروت و افزایش درآمد✅سابلیمینال جذب ثروت و افزایش درآمد✅ذهنتان را برای جذب پول نجومی برنامه ریزی کنید مهم نیست چقدر مقاومت ذهن شما عمیق است! این موزیک از نظر نوع ساختار و فرکانس، بگونهای انتخاب شده است که باعث بهبود کیفیت خواب و افزایش آرامش میشود.

فایل های سابلیمینال وب سایت تناسب ذهن با تکنولوژی چند سطحی (لایه) و با کیفیت بسیار بالا تولید میشوند. بالاترین لایه صدای امواج است جهت ایجاد حالت ریلکسیشن در ذهن. موسیقی دوگوش استفاده شده در این آلبوم از سایت تناسب ذهن، در محدوده امواج تتا و با اختلاف 4 هرتز است که تاثیر زیادی بر کاهش فشار خون، خود هیپنوتیزم، برنامه ریزی مجدد ذهن و مراقبه میشود.

2. اولین سایت فارسی زبان که فایل های پیام های پنهان را با تکنولوژی امواج مغزی ادغام کرده است. فرایندهای ناخودآگاه، انتخابهای آگاهانه و بنابراین رفتار فرد را از پیش تعیین میکنند و مجموع نگرش و رفتار شخصیت را تشکیل میدهد. آهنگهای دوگوشی باعث ایجاد همان حالت ذهنی میشود که در حالت مدیتیشن به افراد دست میدهد با این تفاوت که نتایج خیلی سریعتر ظهور میکند.

همچنین تفاوت افراد جذاب با دیگران ، ترسوها با افراد شجاع و … . 3. انتخاب جملات تاکیدی با دقت بالا و بررسی تمام ابعاد جهت تاثیر گذاری بیشتر. گارانتی تضمین رضایت به این معنی هست که اگر بعد از استفاده از سابلیمینال رنگ چشم آبی نتیجه نگرفتید ، ما تمام پول شما رو بهتون برمیگردونیم! به همین علت، سابلیمینال ها برای افرادی که قصد دارند تغییراتی را در رفتارها، جهان بینی و به طور کل سبک زندگیشان ایجاد کنند یک عامل مؤثر و رو به جلو است. این لایه بگونه ای تنظیم شده است که با عبور از ذهن منطقی شما و بدون مقاومت، وارد ضمیرناخودآگاه شما شده و باورهای جدید را در ذهن شما به مرور زمان ایجاد کند.

از جمله در سابلیمینال ثروت سعی می شود باورهای ناهشیار فرد را نسبت به پول و توانایی کسب ثروت را تغییر داد. در این خصوص، ۱۰۰ فرد سالخورده در معرض پیام های پنهان مثبت قرار گرفتند. به این شکل که به فرد احساس ارزشمندی و کارآمدی داده بشه، به فرد حس عشق به زندگی و دنیا و ادمها داده بشه و مواردی از این دست. این روزها سایت های زیادی فایل های سابلیمینال رایگان و غیررایگان ارائه می دهند و بازار سابلیمینال حسابی داغ است.

دیدگاهتان را بنویسید