سابلیمینال چیست و چگونه کار می کند؟

من بعد از گوش دادن به فایل سابلیمینال دچار سردرد می شوم؟ که نتیجه ای جز سردرد برای فرد نداره. فکر کنم الآن فهمیده باشیم که چرا موقع خواب برای بچه هامون قصه میگوییم! توجه کنید که این سابلیمینال جذب ثروت رایگان، کاملا رایگان است و گول سود جویان فروشنده را نخورید، من تضمین می کنم که با همین یک فایل صوتی، اگر به طور مستمر گوش دهید به نتیجه بسیار عالی خواهید رسید. در حالی که نفوذ در ناهشیار باید به صورت مرحله به مرحله و به صورت غیرمستقیم باشد در غیر این صورت عوارض سابلیمینال اجتناب ناپذیر خواهد بود.

آیا وقتی در فصل گرم در ماشین خود تنها هستید، کولرگازی را خاموش میکنید که بنزین زیاد مصرف نشود ولی اگر کسی سوار ماشین شد بلافاصله کولر را روشن میکنید تا او راحت باشد؟ ضمیر ناخودآگاه عزیز خود را مفت و مجانی در اختیار آنها قرار ندهید تا آن را برای شما برنامهریزی کنند.

بنابراین عامل، این عناصر، میتوانند پیامهای پنهان و مثبت را به وسیله به کارگیری امکاناتی مانند موسیقی، وارد ضمیر ناخوداگاه انسان کنند. کلمات یا مثبت (مانند شادی، گل و آرامش)، منفی (مانند درد، ناامیدی و قتل) و یا خنثی (مانند جعبه، گوش یا کتری) بودند. پس از آن باور و ذهنیت مثبت در شما شکل می گیرد. ولی این را بدانید که از زمانهای کهن تا الآن و تا آیندههای دور، خدا همان خداست و قوانین او هم ثابت خواهند بود. در اینجا چند باور اساسی و ریشهای که واجب است راجع به پول و ثروت داشته باشید را بیان میکنم و امیدوارم تمام تلاش خود را انجام دهید تا این باورهای صحیح و قدرتمند را در وجود خود نهادینه کنید.

مثلاً میگویند بعضیها را خداوند به آنها پول یا قدرت زیاد نمیدهد زیرا ممکن است خراب شوند و از خدا دور شوند. بعد از دفع موشهای بالا و کلاً در پرهیز گذاشتن کلیه خبرهای منفی راجع به پول و ثروت، در ادامه این مقاله خواهید آموخت که چهکار بکنید و چطور فکر کنید تا به ثروت بیشتری بهسوی خود جذب کنید. یعنی خواهید توانست باورهای خود را عوض کنید و نگرشهای صحیحی نسبت به پول و فراوانی در خود ایجاد کنید.

یعنی اگر شما هنگام نماز اول وقت (مثلاً ظهر یا مغرب یا هنگام اذان صبح)، به هر کار دنیوی مشغول باشید، آن کار برای شما برکتی نخواهد داشت. «نه من تا حالا استفاده نکردهام اما کنجکاوم بدانم چطور کار میکند و برای همین عضو شدم». با این دیدگاه جدید، میبینید که جذب فوری ثروت کار غیرممکنی هم نیست. برای جذب فوری ثروت، “دم کدخدا را ببینید” نه مردم دِه را!

دیدگاهتان را بنویسید