سابلیمینال چیست و چگونه کار می کند؟

شما روحیهی خود را بالا میبرید و معمولاً طی 72 ساعت نقش بازی کردن اتفاقات خوبی برای شما خواهد افتاد. پس بی خیالی طی نکنید و همه جوری جذابیت داشته و کاری کنید که به قولی مهره مار داشته باشید. طبق گفته ی پروفسور بنجامین بی. برای روشنتر شدن مسئله به سراغ ادمین یکی از این صفحات مجازی میرویم تا از او چند سوال بکنیم.

هر چند بیشتر دنبالکنندگانشان فیک (غیر واقعی) به نظر میرسیدند اما سه نفر به سوالاتم هرچند کوتاه پاسخ دادند. مینا دادگستر، روانشناس، میگوید: «پیامهای سابلیمینال از نظر علمی وجود دارند. هرچند بیشتر دنبالکنندگانشان فیک (غیرواقعی) به نظر میرسیدند اما سه نفر به سوالاتم هرچند کوتاه پاسخ دادند. اما این سوال بدون پاسخ باقی میماند که آیا مغز این تصاویر را ثبت میکند؟

قبل از شروع تحقیق از سالمندان این سئوال پرسیده می شود که آیا می دانند سابلیمینال چیست ؟ ممنون میشم که اگر تونستم یک نکته یادتون بدم لایک کنید.🌹🌹🌹 با سابسکرایب کردن کانال ما به بهترین آموزشها در زمینه سابلیمینال و استفاده از قدرتهای درون دسترسی داشته باشید. در مورد این که چطور با برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه می توان به خواسته ها و اهداف دست پیدا کرد در مقاله ای جداگانه توضیح خواهم داد.

سابلیمینال مسیج می تونه کمک كنه تا حوزه مورد علاقه زندگيتون رو تغییر بدين. این نوع فایل های صوتی میتوانند در رسیدن به بینی خوش فرم تر، سلامتی کامل بدن، زیباتر شدن، وزن دلخواه و… به ما کمک کنند. برای برنده شدن در هر بازی باید قوانین آن را اجرا کرد.

غول درون کارش را میکند اگر خودآگاه با آن مداخله نکند. ذهن ما دیگر از چه منابعی اطلاعات دریافت میکند؟ بدین ترتیب که او فریمهایی از تصاویر مستهجن را لابهلای یک فیلم کودکان میگنجاند که پس از نمایش باعث آزردگی و در نتیجه گریستن ناخودآگاه آنان میشود. ] خود این شگرد، در جایی در فیلم هم توسط تایلر بهکار گرفته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید