سابلیمینال چیست و چه کاربردها و خطراتی دارد؟

استفاده از سابلیمینال ثروت (که توسط فرد معتبری تهیه شده باشد) اولین گام برای دستیابی به اهداف و خواسته ها است. همچنین پیامهای سابلیمینال برای بررسی محرکهای برانگیزاننده احساسات و محرکهای ساده هندسی مورد استفاده قرار میگیرند. یک سابلیمینال بود به اسم سابلیمینال نابغه که برای اینکه هوش ما برای درس خوندن بیشتر بشه و انگیزمون بیشتر واسه درس خوندن بود و دیدم که چند نفر گرفته بودن و راضی بودن به نظرتون منم بگیرم چون میترسم بگیرم و هیچ اثری نکنه . من تا به حال از هیچ سابلیمینال یا هیپنوتیزمی استفاده نکردم .به نظر هم میاد که پیچ خوبی باشه حالا نظر شما چیه ؟

در این مقاله از سایت جادوی باور قصد داریم انواع سابلیمینال مسیج را به طور کامل برای شما شرح دهیم و همینطور در این مقاله درباره تاثیرات مختلفی که سابلیمینال بر روی ذهن شما میگذارد خواهید خواند. بسیاری از آنها از این اصل سود می جویند. در مقابل، ناهشیار ما ناهشیار شامل همه باورهای مرکزی ، تکانه ها و نیازها و احساساتی است که دور از دسترس ماست و بر رفتار و احساست و افکار ما بدون آنکه از آنها آگاهی داشته باشیم اثر میگذارد. در دل صوت سابلیمینال عبارات تاکیدی و موثری جای گرفتهاند؛ که پس از عبور از ضمیر خودآگاه، به ضمیر ناخودآگاه ما میرسند.

به واقع روشن است که فایل های سابلیمینال مسیج ، به طور بالقوه این توانایی را دارند که ما را تحت تأثیر قرار دهند و جزئی از اعتقادات ما شوند. امیدوارم در این مطلب پاسخ سئوال سابلیمینال چیست را گرفته باشید. همه این ها به راحتی با گوش دادن به سابلیمینال انجام می شود. 43. من به راحتی ثروت و نعمت را جذب می کنم.

• خداوند به همه بندگانش وعده مال و نعمت بی نهایت داده است. در آزمایشی که در یک سوپرمارکت انگلیسی انجام شد، مجموعهای از شرابهای آلمانی و فرانسوی به همان قیمت و شیرینی نمایش داده شدند. سابلیمینال ها می توانند به شما در رسیدن به وزن ایده آل، مثبت اندیشی، ایجاد نگرش میلیونر، افزایش اعتماد به نفس، خواب بهتر و بی شمار بیشتر کمک کنند.

8. من در هر زمان ثروت ایجاد می کنم. هر چیزی جای خود . و میتوان گفت، چیزی حدود 5% از کل تودهی یخی را به خود اختصاص میدهد. 41. من به شدت معتقدم که کسب درآمد آسان است. 19. من معتقدم که من یک میلیونر هستم. 35. من فقط به تمام اهداف مالی خود می رسم.

دیدگاهتان را بنویسید