سابلیمینال چیست ؟

به گزارش Swingle پیام های پنهان صوتی می تواند احساسات، حل مسائل و حافظه، اعتماد به نفس، انجام وظایف و رفتار بین فردی را تحت تأثیر قرار دهد”. سورین پوجوگا (Sorin Pojoga)، یکی از اعضای آزمایشگاه Valentin Dragoi ، برای تعیین پایه های عصبی تصاویر سابلیمینال و چگونگی تغییر فعالیت مغز در رفتار ما تلاش کرد.

تحقیقات جدید آزمایشگاه Valentin Dragoi در دانشگاه تگزاس در هوستون نشان داد که تصاویر سابلیمینال می توانند فعالیت و رفتار مغز ما را تغییر دهند. اما اگر بتوانید مغز خود را با ایجاد مسیرهای عصبی جدید بازسازی کنید، چه خواهد شد؟ در یک مرحله تصادفی در هر آزمایش ، یک تصویر طبیعی جدید برای دو فریم متوالی ارائه شد.

محققان دریافتند که سوژه ها می توانند به راحتی تصویر را برای پنج فریم دریافت کنند. امروزه فناوری های پیشرفته تصویربرداری نورولوژیکی به دانشمندان اجازه می دهد عملکرد مغز را ببینند. بنابراین اگر “کوچکترین فعالیتی” وجود داشته باشد مغز به آن توجه میکند و این منابع را به فعالیت های پنهانی مغز متصل می کند. اما این سوال همچنان باقی است که آیا و چگونه مغز این تصاویر را ثبت می کند؟

خب، اینجا یه لیست از مقالات علمی که راجب این موضوع تحقیق کردن رو میارم که بتونین اطلاعات کامل و موثق در مورد پیام سابلیمینال رو داشته باشین! اما چشم شما تمام اطلاعات اطراف را با تمام جزئیات در حافظه بلند شما ثبت می کند! به طور خلاصه، هنگامی که یک ایده در ذهن شما کاشته شود، انگیزه بیشتری برای پیروی کردن از این ایده را خواهید داشت این مطالعه این را صادقانه بیان کرد. ذهن اگاه تنها موسیقی را از طریق حس شنوایی درک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید