سابلیمینال چیست ؟

فایل پیام های پنهان همراستایی با خداوند موجب تقویت ایمان و نزدیکی درونی به خداوند شده و فاصله بین ذهن و روح را بشکلی ناخودآگاه کاهش میدهد. باعث میشود تا اراده و خواست خداوند رو اراده و خواست خود بدانید و در نهایت شما رو بسوی یک رضایت جسمی و احساسی و ذهنی هدایت می نماید. اگر احساس می کنید که استرس و اضطراب شما را آزار می دهد حتماً این فایل را دانلود کرده و از آن استفاده کنید.

به جای شرایط استرس زا و اضطراب آور، آرامش، خونسردی، قدرت و اعتماد به نفس در ناخودآگاهم جای می گیرند. چگونه می توانم رایگان سابلیمینال اعتماد به نفس را دانلود کنم؟ به عنوان مثال، شما به کمک عبارات تاکیدی سابلیمینال می توانید انگیزه و عزت نفس خود را بالا ببرید و یا بر بیماری غلبه کنید.

درود بر شما دوست عزیز؛ روزانه چند بار گوش کنید ایرادی نداره و مشکلی ایجاد نمی کنه. سلام من مبتلا به ریزش موی ارثی هستم می خواستم ببینم سابلیمینال میتونه این مورد و کاملا درمان کنه و اگه میتونه چه فایلی رو باید تهیه کنم؟ در فایل سابلیمینال درمان استرس و اضطراب چه پیام هایی پنهان شده است ؟

این فایل ریشه ای خشم و عصبانیت را درمان می کند و به دنبال باورها و افکار منفی می گردد تا آنها را با پیام های پنهان و تاکیدات مثبت تغییر دهد. سابلیمینال نیز مانند سایر علوم تاثیرهای مثبت و منفی بر زندگی افراد دارد و از تاثیرات منفی آن می توان به خودکشی، افزایش فحشا و فساد و رفتارهای نامناسب اخلاقی که از فرهنگ های مناطق مختلف می آیند اشاره نمود.

اهمال کاری یا پشت گوش اندازی یعنی به تعویق انداختن کارهایی که می دانیم باید انجام دهیم ولی با بهانه های متعدد از انجام آن سر باز زده و آن را به زمان دیگری موکول می کنیم. فرد اهمال کار و بهاصطلاح خودمانی “تنبل” از موکول کردن کارها به زمان دیگری لذت می برند اما در نهایت برای از دست رفتن فرصت، خود را سرزنش می کنند. اهمال کاری و پشت گوش اندازی یکی از مهمترین ترمز ها برای تحقق اهدف و رسیدن به موفقیت است. عقیده و نظر من برای همه قابل احترام است. من در همه شرایط آرامش خود را حفظ می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید