سابلیمینال و محرکهای زیرآستانهای در شبهمعنویتهای نوین – پایگاه خبری تحلیلی بهداشت معنوی

ریشه ی بسیاری از ناکامی های ما و همچنین ویژگی های منفی در انسان ها به ذهن افراد برمی گردد. در این مطلب درباره دو تحقیق جدید درباره کاربردهای پیام های سابلیمینال توضیح می دهم. اکثر افراد در حالت ریلکس بیشترین تاثیر را می گیرند اما عده ای هم در حال بازی رایانه ای ممکن است که ضمیر ناخودآگاهشان برای دریافت فرامین پذیراتر باشد.

این وبسایت یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش مطالب وجود ندارد. شاید تا به حال این اسم رو زیاد نشنیده باشید! دومین چیزی که باید درک کنیم این است که باور بر این است که ادراک ناخودآگاه، نتیجه یک تکنیک ارتباطی عمدی طراحی شده با هدف ایجاد یک پاسخ است تا مردم کارهایی را انجام دهند که معمولا انجام نمیدهند. به دنبال پخش این آگهی مشارکت کنندگان در این آزمایش گزارش دادند که مخاطبان بعد از پخش کارتون سیمپسون ها تا ۲۷ درصد بیشتر احساس تشنگی می کردند.

سعی کنید با دقت در حالات خود درک کنید که در چه زمانها و حالاتی تاثیرات بیشتری را تجربه می کنید. همونطور که فایل صوتی توضیح دادم فایل سابلیمینال پیام هایی هستند که زیر آستانه شنیداری هستن و شما اونها را نمی شنوید. فایل های سابلیمینال حاوی پیام های پنهان در قالب نتهای موسیقی میباشند که ضمیر خودآگاه شما قادر به درک مفهوم این پیام ها نمی باشد.

کاهش وزن با استفاده از سابلیمینال مسیج و خود هیپنوتیزم متعلق به یک مفهوم جدید نیست و در واقع یک روش طبیعی و ساده برای کاهش وزن و لاغری است. زبان ضمیر ناخودآگاه عجیب است ولی این دلیل نمیشود که با زبان خودآگاه باهاش صحبت کنیم. در روش سابلیمینال مسیج، جملات تاکیدی دقیق و قدرتمندی بیان میشود که از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب میشود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد. اگر توانایی تغییر افکار خود را دارید ، پس این توانایی را هم دارید که خود را در سطح عالی تغییر دهید و به طور چشمگیری کیفیت زندگی تان را بهبود ببخشید.

جیمز هریوت دریکی از کتابهایش یک مثال خوب را بیان میکند. پیام های سابلیمینال کمک میکند شما هرطور که خودتان میخواهید زندگیاتن را تغییر دهید. سابلیمینال ها مغز را به صد ها تأکیید ها و فرمان های مثبت افشا میکند که غیر قابل تصور توسط ذهن آگاه است. پس از آنکه Vicary نتوانست این موفقیت را تکرار کند اقرار کرد که در نتایج کار اولیه خود اغراق کرده است. فایل های صوتی سابلیمینال ضمیر ناخودآگاه شمارا با هزاران تأکیید ها و افکار مثبت غرق می کند. مشکلی نداره به هر طریقی که راحت تر هستید می تونید گوش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید