سابلیمینال و محرکهای زیرآستانهای در شبهمعنویتهای نوین – پایگاه خبری تحلیلی بهداشت معنوی

با این کار باورهای محدود کنندهات را میشکنید و خودتان را برای باورهای جدید و مثبت آماده میکنید. حتماً به خودتان وقت کافی برای گوش دادن بدهید! 10. من از هر سرمایه گذاری که می کنم پول زیادی به دست می آورم. 9. ثانیه ثروت ایجاد می کنم. و تصمیم گرفتم برای خودم چند فایل درست کنم اما وقتی فایل صوتی آقای دکتر را گوش کردم متوجه شد اصل کار محتوای فایل هاست و خیلی جزییات داره.

درست است که توانایی آنالیز و تجزیه و تحلیل اطلاعات یا به زبان ساده تر همان فکر کردن مربوط به ذهن خودآگاه است. مثلا اگه آلبوم اعتماد به نفس رو میخرین، از ۱ تا ۱۰ یه نمره به اعتماد به نفستون بدین. می تواند در رسیدن به وزن ایده آل، مثبت اندیشی بیشتر، ایجاد نگرش یک میلیونر، تقویت اعتماد به نفس، آرامش بهتر و خیلی موارد بیشمار دیگر کمکتان کند.

الگوی فکری شما را برای ثروتمند شدن و بزرگ فکر کردن متعهد و همسو می کند. سابلیمینال ها را میتوانید بدون هدفون گوش دهید ولی برای نتیجه گیری بهتر سعی کنید از هدفون استفاده کنید. در این مقاله علاوه بر پاسخ به سوال رایج سابلیمینال چیست، در خصوص کاربردهای این پیام ها در حوزه روانشناسی و خطرات استفاده نادرست از آنها اشاراتی خواهیم داشت.

در این سابلیمینال تأکیدات بسیار قدرتمندی پنهان شده است و مستقیماً به قسمتی که شرایط و محیط هایی که در ضمیرناخودآگاه شما به عنوان عوامل استرس زا و اضطراب آور ذخیره شده اند نفوذ می کنند. در ادامه 50 باور ثروت ساز به شما معرفی کرده ایم که با تکرار این جملات می توانید در مدار جذب ثروت قرار بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید