سابلیمینال مسیج چیست؟

احساس خوب ما نشانه نزدیک بودنمان به انرژی منبع هست و در آن مدار سلامتی و خوشبختی و ثروت قرار دارد و پر از اتفاقات خوب هست. پیامهای سابلیمینال به این دلیل که میتوانند باور، احساسات و رفتار مردم را تحت تاثیر قرار دهند اهمیت دارند. هرکس که با قدرت سابلیمینال آشنایی داشته باشد یقین دارد تغییرات جسمی و ذهنی توسط سابلیمینال ها کار بسیار آسانی است.

شما هرگز نمی پذیرید که پس اسم شما علی است و اسمتان را از آن پس علی بدانید! ۳- شرایط محیطی خیلی بد حتی استفاده از تلویزیون به دلیل تاثیرات مخرب آن بر ذهن می تواند اثرات این پیام ها را کم کند. به دلیل وجود این عوامل غیرقابل کنترل خارجی و عدم یافتن روش استاندارد آزمایش، CIA معتقد بود که نتایج واقعی نبودهاند و اثر محرکهای سابلیمینل بر افراد به عوامل ذهنی بسیار وابسته هستند.

محرکهای سابلیمینال صوتی تأثیر زیادی بر روی شنونده ندارند. فایل های سابلیمینال (محرکهای زیرآستانهای) پیام های پنهان با دور زدن ضمیر خودآگاه مستقیماً پیام ها را وارد ضمیر ناخودآگاه می کنند. با سابلیمینال شوخ طبعی هوش برای همیشه زرنگ باشید. سابلیمینال ثروت، ساده ترین روش بار گذاری ضمیر ناخودآگاه و ایجاد طرح های ذهنی قدرتمند برای کسب اعتماد به نفس همراه با احساس بزرگی است. ۷- آیا میتوانم هنگام رانندگی یا کار با ماشین آلات به فایل های سابلیمینال مسیج (پیام های پنهان – هیپنوتراپی پنهان) گوش دهم؟

یکی دیگر از مطالعات اخیر در دانشگاه کنت که با پیام های پنهان انجام شد این بود که این بار این تحقیق روی ورزشکاران بود. قبل از این که به موضوع پیام های پنهان بپردازیم و این که سابلیمینال چیست ؟ هر کدوم دقیقا به همون اندازه تکنولوژی سابلیمینال دارن، ولی با سبک های موسیقی مختلف برای سلیقه های مختلف. فرد اهمال کار و بهاصطلاح خودمانی “تنبل” از موکول کردن کارها به زمان دیگری لذت می برند اما در نهایت برای از دست رفتن فرصت، خود را سرزنش می کنند.

افرادی که با این گونه فایل های سابلیمینال یا پیام های پنهان آشنایی دارند برای دور زدن ضمیر خودآگاه از تکنولوژی سابلیمینال یا پیام های پنهان استفاده می کنند. دربسیاری از سایت ها و سرویس های اشتراک مانند آپارات یا یوتیوب میتوانید بسیاری از سابلیمینال هایی که به صورت رایگان در دسترس هستند را دریافت کنید📣.

دیدگاهتان را بنویسید