سابلیمینال قوی ثروت با میلیونر پیشتاز

در افکار ما – حداقل آن بخشی که به صورت طوطیوار در مدرسه و دانشگاه یاد گرفتیم – ثروتمند شدن آرزوی دور و درازی است که پرداختن به آن، انسان را از معنویت و زندگی سالم دور میکند. سابلیمینال ها فایل های صوتی، تصویری و محرک هایی هستند که مانند هیبنوتیزم بر روی انسان اثر میگذارند.

اما اشتباه نکنید؛ درک حضور روی زمین به معنی دست کشیدن از ثروت، سلامتی یا شادی نیست. به زبان ساده، بیمار تحت بیهوشی هیچ درک آگاهانهای نداره! با این کار، دروازههای روشنی به سمت جذب ایدهها، آدمها و فرصتهای بزرگتر را پیش روی خودتان باز خواهید کرد. چطور تصاویر سابلیمینال روی ذهن و رفتار شما تاثیر میگذارند؟ بعضی از افراد سابلیمینال مسیج را مساوی کنترل ذهن می دانند.

حدودا ۲ دهه است که در حوزه روان درمانی پویشی، هیپنوتیزم درمانی و طرحواره درمانی فعالیت می کند. ناهشیار که فروید آن را به کوه یخ تشبیه می کند که بخش اعظم آن زیر آب قرار دارد، ساختار بسیار پیچیده ای دارد و به اصطلاح عامیانه، بسیار زیرک و باهوش است. کنید و مطمئن باشید به آن چیزی که می خواهید می رسید . ولی لازمه این کار این هست که حتما از کمک متخصصین استفاده کنید.

شما مسئول این هستید که خودتان را در مسیر رؤیاهایتان قرار بدهید و برای رسیدن به آنها تلاش کنید. اما من و شما این جا نیستیم که از آدمهای پولدار دفاع کرده یا لیلی به لالای افراد فقیر بگذاریم و از آنها به خاطر فقرشان دلجویی کنیم. من همیشه تمام پول مورد نیازم را دارم. همه ما در الگوهایی تکراری از اعمال، کردار و افکارمان زندگی می کنیم و تمام چرخه زندگی ما تشکیل شده از همین الگوهای تکراری است. من مبتلا به ریزش مو ارثی هستم و می خواستم بدونم میتونم با این قابل ها این ریزش مو رو کاملا برطرف کنم ؟

دیدگاهتان را بنویسید