سابلیمینال جذب پول غیر منتظره –

آلبرت انیشتین تخمین زد که ما فقط از بخش کمی از مغز خود یعنی حدود 10 درصد آن را استفاده میکنیم. بازی مساوی شده و یک پنالتی هم نخوردیم اما بینهایت عصبی و ناراحت هستم اما باز هم سعی میکنیم نقاط ضعف را پوشش دهیم نمیدانم تا کی اما باید به شرایط برگردیم.

شما نعمتهای جهان را دوست دارید و می پذیرید. دقیقا چگونه پیام های پنهان کار می کنند؟ بعضی از فرهنگ ها فکر می کنند ثروتمند شدن و بدنبال ثروت بودن امری غیر اخلاقی و شیطانی است. با این همه ثروت نمیتوانیم VAR بیاوریم و آیا نمیتوانیم به داوری کمک کنیم؟ من این ویدئوی تجلی و فراوانی را ایجاد کردم تا احساس ادراک شما را فعال کنم تا بتوانم تشخیص دهم که جهان به شما فرصت های درآمدزایی و فرصت های تولید ثروت را می دهد.

ممکن است تولید و بازاریابی محصولاتتان زحمت و کار زیادی را ایجاب کند، اما وقتی که همه چیز را سر و سامان دادید، میتوانید کنار بکشید و از درآمد زیاد حاصل از کارتان لذت ببرید. یک فضاپیما بدون سوخت وسیلهی نقلیهای خاموش و بیحرکت است که کاری از آن برنمیآید، زیرا سوخت همان قدرتی است که فضاپیما را بلند میکند. چقدر سادهتر بود که نیمه اول باید بازیکنان تراکتور کارت میگرفتند؟

آخر بازی مگر بازیکن ما کارت نگرفت؟ آیا در کارت دادن مدیریت شد؟ در فصل 2 – 3 دی وی دی اشکال در میآورند اما ببینید کدام اشتباهات مقابل شهرخودرو بوده است؟ ما باید برای همه شرایط بچهها را آماده کنیم، شاید کمترین کار را کردیم، هیجانات و اشتباهات را کنترل کنیم، تمرینات، ضربه زدنها و ضربه نخوردنها را بیشتر کنیم.

این فایل ترکیبی سابلیمینال شما را از طریق جهان بیرونی به درون جهان داخلی سوق می دهد. اما از طرفی با بررسی ویدیوها و تصاویر تبلیغاتی شرکتهای بزرگ جهانی، به سرعت متوجه استفاده از سابلیمینال در تبلیغاتشان میشوید. حال اگر سابلیمینال های مورد استفاده دارای امواج مغزی باشد بهتر است افراد زیر 18 سال از آنها استفاده نکنند. این یه روش عالیه چون میتونین ۸ ساعت بیشتر از مزایای اون استفاده کنین! عدم یارگیری را باید کنترل کنیم چون ما مسئولیم.

دیدگاهتان را بنویسید