سابلیمینال جذب پول غیر منتظره –

مثلا در خیابان برای اولین بار یک فرد جوان و خوش تیپ را که تیشرتی قرمز رنگ پوشیده است و در حال عبور از کنار شما است را میبینید. ثروتمند شدن برای من خیلی ساده است. من در دریای رحمت فراوانی قرار دارم. من هر لحظه به ثروت و فراوانی نزدیکتر می شوم. خدای درون من با دست و دل بازی تمام، تمام این جهان فراوانی را برای پیشرفت من به سمت من هدایت میکند.

خدای درون من با دست و دل بازی تمام، تمام موقعیت های که برای پیشرفت من خوب است را به سمت من هدایت میکند. خدای درون من با دست و دل بازی تمام، تمام کارمند های عالی فراوان را به سمت من هدایت می کند. به گزارش ایسنا، روزنامه خراسان نوشت: «دوست داری رنگ چشمانت با گوش دادن به یک فایل صوتی، آبی و خاکستری بشه؟ به عنوان مثال، یکی از اهداف قرار دادن موسیقی جذاب در رستوران ها این است که ما را سریع تر غذا بخوریم و نرخ گردش مالی رستوران (و در نتیجه درآمد آن) را افزایش دهیم.

چون مشتری ها میتونستن موسیقی ها رو بشنون! آنچه بعد اتفاق افتاد جالب توجه است : فروش شراب آلمانی در روزهایی که موسیقی آلمانی پخش می شد افزایش یافت و همین اتفاق با شراب فرانسه هنگام پخش موسیقی فرانسوی رخ داد. س: بعد از گوش دادن یا هنگام گوش دادن دچار سردرد می شوم.

اول اینکه ارتغاش مثبت شما با گوش دادن به فایل سابلیمینال مربوط به آن افزایش پیدا خواهد کرد. اخبار از همه نوع آن و از هر رسانهای که پخش شود، قاتل باورهای مثبت شما نسبت به پول است. من مثل آهنربا پول رو جذب خودم میکنم. بعضی ها هم ترجیح میدن تا کل ماه رو گوش بدن و برای مزایایی که داره این کار رو به طور دوره ای تکرار کنن.

به خاطر همه زحمت هایی که برای من و سایر مراجعان میکشید ازتون ممنونم . خدای درون من با دست و دل بازی تمام، تمام فرصت های عالی فراوان را به سمت من هدایت میکند. خدای درون من با دست و دل بازی تمام، تمام منابعی که برای پیشرفت من خوب است را به سمت من هدایت میکند. خدای درون من با دست و دل بازی تمام، تمام موقعیت های فراوان برای کسب و کار من را به سمت من هدایت می کند. خدای درون من با دست و دل بازی تمام، تمام افراد باهوش و خلاق را برای پیشرفت من به سمت من هدایت میکند.

دیدگاهتان را بنویسید