سابلیمینال جذب پول غیر منتظره –

گوش دادن به این فایل صوتی را می توانید به هنگام خواب و همچنین در طول روز انجام دهید. شما سعی میکنید زندگیتان را تغییر دهید اما از همان ها قبلی باقی مانده اند. شاید برای شما پیش آمده باشد که در رابطه عاطفی با فرد خاصی دچار مشکلات و چالش زیادی شده باشید.

دوم، روانشناسان اکنون می دانند که وقتی صحبت از محرک هایی می شود که ما از آنها آگاه هستیم، اما خارج از آگاهی بر ما تأثیر می گذارند، نباید آگاه باشیم که این محرک ها بر ما تأثیر می گذارند. خوشحالی از در و پنجره وارد خانهات بشه؟ این فایل حاصل تلاش روانشناسان و مشاوران تیم تحقیقاتی بازتاب باور با همکاری گروهی از موزیسین ها که در زمینه تبدیل گفتار به نت های موسیقی تخصص دارند تهیه شده است.

15. رفاه نمود مثبتی از انرژی الهی میباشد. 17. من به رفاه اجازه میدهم که آزادانه و سخاوتمندانه در زندگی من جریان داشته باشد. ✅ اولین سوالی که به ذهن کاربر میاد اینکه چطور امکان داره چنین چیزی ؟ ✅ اگر در روابط مشکل دارید؟ اگر با هرکسی که ارتباط برقرار میکنید ویژگیهایی یکسان که در رابطه قبلی خود داشتهاید در رابطه جدید تجربه میکنید؟

تصور کنید همین الان چگونه احساسی دارید احساس شکست یا ناامیدی این ناامیدی با ناامیدی های قبلی یکسان است یا فقط چهره شما حالت ناامیدی را دارد…. به نظر شما آنها چگونه موفق شده اند؟ آنها صادقانه باور کرده اند که سزاوار بهترین ها هستند و از درون خود را لایق همسری زیبا و جذاب میدانند. 👈 لطفا قبل از گوش دادن به فایل صوتی سابلیمینال مسیج مرد جذاب دستورالعمل زیر را به دقت مطالعه نمایید. فایل صوتی سابلیمینال مسیج مرد جذاب شامل پیام های پنهانی است که شما هنگام گوش دادن نمیتوانید آنها را بشنوید اما این پیامها در ناخوداگاه شما قرار میگیرند.

مهمترین چیزی که در قانون جذب وجود دارد این است که امکان ندارد شما افکارتان مثبت باشد اما احساس بدی داشته باشید. اما یک پرسش وجود دارد: چگونه می توانیم از پیام های پنهان برای مثبت نگری استفاده کنیم ؟ با وجودم حس کردهام؛ مگر در بازی با پرسپولیس بازیکنان من در کمتر از 6 دقیقه کارت نگرفتند یا بازی در فولاد که مجتبی بیژن کارت گرفت و اخراج شد.

دیدگاهتان را بنویسید